Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

us acc lere beleş pre yollamışlar sanırım. Çünkü bende de var. Fakat hiç girip bakmadım :P.
Oyunun bazı yerlerde kilitlenme problemine çözüm gelse çok güzel olacak. Ne ileri gidebiliyorsun ne geri :D.

Birde, şu araç olayı ciddi fazla geliyor bana ya.. Havayı ne güzel nerflediler, yeride nerfleseler çok güzel olacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

kalabalık savaşları seviyorsan piyasada ücretli/ücretsiz oynayabileceğin oyunların arasında en iyisi diyebilirim.

Karakteri kasmak gerekiyor birazcık. Donanimhaber de fps bölümünde başlangıç rehberi var onu okuyarak başlamanı tavsiye ederim.

buyur link : http://forum.donanimhaber.com/m_72768842/tm.htm

+ defiance ile takas edebilirim benim hesabı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Defiance denemesinden sonra yeniden planetside2 yi indiriyorum. Piyasada böyle kalitede oyun yok zaten.

Bu arada : Haftasonu için 2x XP etkinliği varmış.
Ayrıca : Marketinde indirim varmış (önceden SC satın aldıysanız kullanmak için iyi bir fırsat olabilir. Gerçi indirim SC yede olabilir bakmadım henüz)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda baya türk var ya. Nickim türkçe olduğundan zırt pırt mesaj geliyordu (tabi düşmandan :P )

Oyun ile ilgileniyorlar aynı zamanda. Hava araçları op idi, direk nerflediler thermal ve irnv yi. Karakterlere 1 er tane silah açıyorsun yetiyor ya. $ harcayacaksan 2x sc zamanlarını bekliyorsun. Yarı fiyatına satın almış oluyorsun. Sonra marketindeki indirimlerden alıyorsun istediğin şeyleri, bir indirim daha oradan :P. Kısaca karakterlere dediğin gibi yatırım yapmana pek gerek yok. Zaten karbine sialh açarsan, engi de kullanacak light assault da.

Benim bu oyundaki tek sevmediğim şey, aksiyonun belli bir noktada toplanması. Millet sertifika kazanabilmek için neredeyse kaybedilmiş yerlerde doğup base den çıkıp ölüyorlar. Oysa aksiyonu biraz dana haritaya dağıtmayı başarabilseler çok güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

o olay değiştirildi. senin dediğin gibi bağımsız noktalarda devam eden bir yapıdaydı bu yüzden 3-4 kişiliik bir ekip eşşek kadar üssü korumaya çalışırlarken karşı taraf araç yüküyle adamı yığıyordu resmen. şimdi işler tamamiyle değişti bu hafta içinde yapılan güncellemeyle base synchro olayı getirdiler. kafana göre gidip bi base i kuşatamıyorsun ancak sınırlarına yakın olan ve limitleri belli olan baseleri kuşatabiliyor ve ele geçirebiliyorsun. bu sayede çatışmadaki kalabalık arttı birde durduğun yerde xp kazanmayı kapattılar o iyi oldu. anca oynarsan yada şans eseri ölmeyip base i alırsan xp geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bi sonraki update'te hex map sistemini kaldırıp eski oyundaki lattice sistemini getireceklermiş. betadan hatırlıyorum, ps1'deki lattice sistemi çok başarılıydı neden hex yaptınız diye baya şikayet vardı, adamlar laf dinlemiş sonunda. Gerçi ben bilmiyorum lattice sistemi nasıldı, nasıl işlerdi, hexe oranla başarılı mı değil mi ama görücez bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Xenocide said:

pati tayfasının yeterince ilgisini çektirtemedik, güzelim oyun telef oldu :/

şunu halbuki şöle 12 kişi oynasak hatta çift squad yapıp 24'lesek dadından yenmezdi de yetolar OMFG BF4 OMFOMFOMFOMGOMGOMG diye gazlandıklarından.

Ben serverda aktifim, 3-4 gündür akşamları oynuyorum. Gelirsen görüşürüz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

tera candir briggsde millete illalah dedirttim en son 5tane hava araciyla anca durdurabildiler mosquito mu..

yani bu denli bir oyunu milletin anlamamis olmasini onuda gecrim begenmemis olmasini anlamiyorum cidden allahi inkar etmek gibi bisey tovbe tovbe haşa

ilk cereste actim bi karakter o kadar cok adam varki Rush yapan deilde defendsen kim vurduya gitmakten oyun oynanmaz hale geliyordu bende briggse gectim adim atilmayacak gibi deil ama 4lu platoon yapip base base abaniyoruz 4-5 galaxy topluca asiri derecede keyifli cidden helede infiltration yapiyosan dadindan yenmez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...