Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Size göre aşağıdaki filmlerden hangisi en iyi film?

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Yok, öyle bir amacım yoktu Bone.Bana göre listedeki pek çok film İvedik'ten daha kaliteli filmler. Ama dedim ya... BANA GÖRE.Filmler tabi ki birbirleri ile alakasız olacak, bu bir beğeni anketi.
Yoksa ben buraya Davaro ve en az 1 düzine Kemal Sunal filmi de ekleyebilirdim(ki ben Kemal Sunal filmlerinin her türlü kalitesini kimse ile tartışmam,o ayrı).
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

recep ivedik'i o listedeki filmlerle eş seviyede görüyorsan,
insanlar da anketi trollemek için recep ivedik'e oy verir.
o yüzden hazırladığın anket çok saçma ve anlamsız.

Güzel insan Bone.
O listedeki filmleri birbirine eşdeğer görmem kimse için bir şey ifade etmez. Ama bu filmlerin her biri çevrildikleri dönemde gişe rekorları kıran filmler. Yani ortada bir gişe başarısı var. Bu gişe başarılarının pati üyeleri açısından beğenilirlik-beğenilmezlik durumunu anlamak için yaptım bu anketi.
Ama her yazdığımız şey için her birinize ayrı ayrı açıklama yapacaksam yanmışım yahu, yanmışsınız yahu.
Anketi beğenmeyenlere saygım sonsuz.
Şöyle bir açıklama yaparak başlatmışım anketi.Sizler de bana saygı duyun,yazılanı okuyun,anlayın,anlamıyorsanız da sorun.

" Bu filmlerin hemen hepsi artık klasik oldular.
Sizce hangisi en iyisi.
Farklı öneriniz varsa da yazın lütfen.
"
Sosyal ağlarda paylaş

yapacagın ankete.
bide konuşmuş cümleler kurmuş bir ton, yok klasik olmuş yok vırt zırt yok ona göreymiş.
sizin layığınız recep ivedik ve kemal sunal filmleri daha ötesini izlemeyin yorum yapmayın, yasaklıyorum şu an.
bunun karar mercisi benim. izlemeyin başka film. hadi bye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...