Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız Paranız Olsa.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Tüm şirketleri satın alıp her şeyi kamulaştırırdım,özel mülkiyeti rafa kaldırırdım,açlık sorunu da böylece biterdi(tüm kaynaklar elimin altında,eşit şekilde dağıtmakta bir problem olmaz).Tüm akademisyenler ile beraber über alles bir anayasa hazırlardım (sosyologlar,hukukçular,psikologlar,felsefeciler vs vs vs)

İlk amaç insanlığın en temel gereksinimlerini karşılamak olurdu. (açlık,sağlık vs)
Zaten insanların gelecek kaygısı olmayacağı için büyük ihtimal verimlilik tepe noktasına kavuşacaktır.Açlık sorunu ortadan kaldırması kolay bir sorun olduğu için sağlık konusunda da tek kaygı sonsuz yaşam (yaşlılık sürecini yavaşlatmak vs)
İkinci amaç ise insanların refah düzeyini artırmak olmalı.Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ilk postu okudum... Sinirsiz paranin bile bi limiti olmali. Yani yoksa dünyadaki tüm insanlari maasa baglar kendime Kilometrelerce yükseksikte ve genislikte bi tapinak yaptirirdim gibi cevabim olurdu.

Ama paraya bi limit koyalim. Aylik milyar dolarlik bi limiti olsun mesela. Uzay arastirmalarina yatirirdim sermayemi ve bizzat icli disli olurdum bu konuyla. Yörüngede yasayabilecegim bi uzay istasyonu yaptirirdim. Falan filan...

Para ille de limitsiz olucaksa tanrilasirim yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Hic bu kadar param olunca ne yapabilecegimi düsünmemistim. Genelde büyü yapabilsem ne yaparim diye düsünürdüm.

Dünyayi oldugu gibi birakirdim. Kendimi insa ettirdigim tapinaga kapatir lüks icinde yasar ve tüm dünya liderlerini kapima köpek yapardim. Hepsini bana hesap verir karar aldirmaya zorlardim.

Onun disinda kuvvetli bi salgin hastalik gelistirir ve dünyanin belki bölgelerine salardim. Nüfusu azaltir sefalete son verirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mahidevran said:

Hic bu kadar param olunca ne yapabilecegimi düsünmemistim. Genelde büyü yapabilsem ne yaparim diye düsünürdüm.

Dünyayi oldugu gibi birakirdim. Kendimi insa ettirdigim tapinaga kapatir lüks icinde yasar ve tüm dünya liderlerini kapima köpek yapardim. Hepsini bana hesap verir karar aldirmaya zorlardim.

Onun disinda kuvvetli bi salgin hastalik gelistirir ve dünyanin belki bölgelerine salardim. Nüfusu azaltir sefalete son verirdim.

http://forum.paticik.com/thumbnails/66d/0cc/d76/d43/5ac/352/b4f/def/3c7/7a3/65_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...