Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Gods (2017) - HBO

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
1 saatlik bolumler, 6 sezon anlasmislar. Hayirli olsun, inanilmaz bir seri olacak.

link

Kitabin hikayesi antik Yunan Tanri'larinin gunumuz Murica'sinda insanlarin inanclari dogrultusunda hala varolmalari uzerine kurulu. Borsa, internet vs..

HELAL LAN HBO!

edit: eski haber, ama olsun, yakinda girer yayina demek ki hehe
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Aman tanrım haber mükemmel.

Yalnız çok uzun bir dizi yerine şöyle mini serie olsun.

Çünkü ne film süresi yeter ne de dizi kadar çekip uzatılması gereken birşey.

Ama yüce isa, american gods bir de. Gidip Neverwhere yapmamışlar, en iyi kitabını yapmışlar.

Helal.

Senin ben klavyeye basan parmaklarına sıçayım ya, yan rol mü kapmaya çalışıyorsun ben anlamıyorum ki bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Nereden 6 sezon yahu? Sayfa sayfa cekip, turk stil bakismalarla uzatsalar 10 saat tutmaz.

said:

-The premiere episode of American Gods will be a lot like the opening chapters of the book, but will also contain new elements and details.

-The first two seasons of the show will consist of the book. By then Gaiman hopes to have the American Gods sequel novel written and headed for release.

-American Gods will debut this year if Gaiman can get the pilot script done in time to HBO’s satisfaction.

Senaryoyu direk Gaiman yazıyormuş. İlk kitap ilk 2 sezon olacakmış. O arada yeni kitabı çıkarıp öyle devam etmeyi planlıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...