Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şakirt nedir ?

Artariel

Öne çıkan mesajlar

ya mesela internet protestosu mu yapıcaksın.. öle pr0na dokanma falan değil abi, internete özgürlük diyeceksin ama ön sırada böle bıyıklı, gömlekli, sandaletli fake abiler yürüteceksin.

işte o zaman sayın kimine göre 20-30 kimine göre 1000kişiden çıkar, gerçek sayısına yaklaşır.

kamuflaj-101
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ya mesela internet protestosu mu yapıcaksın.. öle pr0na dokanma falan değil abi, internete özgürlük diyeceksin ama ön sırada böle bıyıklı, gömlekli, sandaletli fake abiler yürüteceksin.

işte o zaman sayın kimine göre 20-30 kimine göre 1000kişiden çıkar, gerçek sayısına yaklaşır.

kamuflaj-101

Ayrıca kuranın bi kopyasını direkt olarak yurtdışı bi siteye upload ediceksin, intranete filan geçmeye kalkışırlarsa kurana erişimimizi kısıtlıyolar rörörörörö diye bağırıcaksın.
"ama diyanette de var hede hödö" derlerse de şakirt edebiyatına başlıycaksın *ignore argument lol* "dinimizi kısıtlıyolar" "diyanet islamı kontrol altına almaya çalışıyo" "diyanet masonların kontrolüne geçmiş rörörörö" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yıl 2004, ağustos ayındayız. öss sonuçları açıklanmış, yerleştirmeler için arkadaşlarla okul geziyoruz. itü maslak kampüsünde mal mal bakınıyoruz falan. itüye girecek arkadaşlar var. bunların çoğu feme gitmiş, içlerinden yumuşakbaşlı olanlarına, hoşgörülü olanlarına ısrarla gel buluşalım falan çekiyorlar.

benim yanımdaki bir arkadaşa da femdeki hocasından telefon geldi bu esnada. ısrarla yemeklere gel diyen hocalardan işte. ben de o sıralar malım biraz, kim kiminle konuşuyo sallamadan telefonun dibine yanaşıp HA..İKTİR, YAR..K, ..OSPU falan diye bağırıyorum arkadaşlarıma, mal şakası işte.

bunun telefonu çaldı, konuşurken dibine gidip YORRRRROK diye gırtlaktan bağırdım bi. arkadaş panikle telefonu kapattı.

ancak ilginçtir o hoca bir daha aramamış :) bu şaşkınlık verici ortamda ne arkadaşımın ne hocanın yüzü olmuş heralde ehaha

önceleri "zina yasası geçmelidir" "telekomun hizmetlerine sırf muhalefet etmek için laf ediyosunuz" diyen arkadaş muhtelif ortamlara girmeyince zamanla düzeldi, liberal bir adam oldu. şimdilerde cihangir aşığı bir insan, her gün dansta on farklı kızın belini kavrıyor, barlarda bira içip iki lafın belini kırıyordur.

chp seçmeni napmış bugüne kadar deriz ya, işte ben kendi adıma bir kişiyi convert ettim, hem de TEK KELİMEYLE.

bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...