Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danone Halka İlişkiler / Sıkıntılar, Öneriler.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Danone bir kesimi yabancı marka olduğu için rahatsız ederken diğer bir kesimi ise rahatlatıyor. Ayrıca yanılmuyorsam sadece Danone antibiyotiksiz beslenen ineklerden alınan sütü kullanan firma ki bu çocuğun immune sisteminin gelişmesi için çok önemli bi nokta. Bizim bebelere elimizden geldiğince Danone vermiştik bu yüzden ve hala veriyoruz.
Antibiyotik olayını Danoneye süt sağlayan mandıralardan birinin akrabamızın olmasından dolayı biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. 15 sayfalık bir rapor hazırlayıp verdim, pr düzeltme işlemini de dijital alandan yapmayı uygun gördüm Danone'yi ilk patlatan alan internet olduğundan ötürü, word of mouthla nasıl adam vezir de edilir rezil de edilir mantığıyla bir kampanya hazırladım. Bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

activia sadece sıçırtmıyor gülüm, iş hayatı ve stres yüzünden tembelleşen ve irritabl bağırsak sendromuna (spastik kolon da denir) koşan sindirim sistemini doğru bakterilerle destekliyor, şişkinlik alıyor, takılmaları önlüyor, sindirim işlemini kolalaştırıyor vs. sütaş versiyonu yovita'dır onun da, kayısılısı güsel. ama yani bildiğin bakterisi (bifidus bilmem ne, aklımdan çıkmış şimdi, probiyotik bakteri baya) ve lifleri (prebiyotik) arttırılmış yoğurt ikisi de. çok acayip bişey diil. o bakımdan kültüründe yoğurt olmayan avrupa gibi yerlerde daha gerekli, yarattığı fark daha bariz ürünler bunlar. bizde zaten her gün yoğurt yeniyor, o bakımdan faydası marjinal kalıyor, o bakımdan da pazarlanmalarına o kadar para dökülmesine rağmen büyümedi pazar. bi moda oldu bi ara, millet sekizer sekizer aldı, sonra sıkılıp vazgeçti..

kemik kuvvetlendirmek için danino ve büyümiz yiyebilirsiniz evet, zira bunlarda peynir altı suyu var, kalsiyumu zengin. büyümixte ayrıca b12 ve fosfor da var, beyin gelişimine katkı olur hem. iyi gelir :P tekrar söylüyorum bunlar çocuk/bebek için destek ürünler. ara öğün diye bişey var o dünyada, saat 4te, 11de, vs. spesifik olarak burası için tasarlanmış ürünler. yani siz her gün yoğurt peynir yeseniz size yeter bu saatten sonra. süt ürünleri yiyin/için/tüketin. her derda deva çok başarılı şeyler onlar. dairy ftw.

süt ürünleri mütehassısınız ema çiftlikten bildirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...