Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12.06.2011 genel seçim sonuçları

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

fede said:

oy artrıp milletvekili nası azalıyo olm.

%10 baraj var, baraj altı partilerin sandalyelerini mainstream partiler arasında kırışıyolar.
Geçen seçimde toplamda %10 küsür oy baraj altı partilere gitmişti, akp de bundan en büyük dilimi yemişti haliyle. Yani baraj sayesinde o kadar fazla milletvekili sokmuştu akp.

Bu seçimde baraj altı tırt partileri toplasan %3 ü geçmez. O yüzden sandalyeler AKP-CHP-MHP ve bağımsızlar arasında bölüşülüyo. Sonuçta oy oranının üzerinde sandalye kapma olayı minimal ölçüde oldu bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

adamınbiri said:

antalyayı nasıl kaptırdı chp?

aptal oldukları için.

bence hala bu milletin değişim istemesine duyarsız kalmanız aptallığın ta kendisi lan,artık yeni bir nesil geliyor,öyle tcdd'den 30 sene çalışmadan emekli olanlar,yada maliyeye gittiğimde beni 10 sene önce azarlayan herifin şimdi,önümde el pence divan durmasının sebebidir lan belkide %50 sonuna kadar destek ,ister troll diyin ister t.. geçin ama böyle işte ahaha soda için geçer:p
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Rotweiler said:

Ben cidden Haberala takıldım.
Adam bu dönem estirecek başkentte sölemedi demeyin.

Cem Uzan'da gelebilirse 2'si voltranı oluşturur, şu bizim yapamadığızı yaparlar.

Abi adam Parisden uçak biletini almış şuan.
TK call centerdaki arkdaşım aradı. Adam last minute bilet almış o nebze acelesi varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...