Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Far Cry 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Of lol ya, ilk görevden sonra sözde bize geçen bölgede devamlı düşman spawn olmaya başladı, şu Doktora git dediği noktada. Onlarla kapışıyorum, lootluyorum filan tam baymaya başladı, komodo ejderlerine yem oldum durduk yerde. Sinirlendim kapattım. Çatışmanın arasında üç tane komodo ejderi daldı ya la.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
quixef said:

Of lol ya, ilk görevden sonra sözde bize geçen bölgede devamlı düşman spawn olmaya başladı, şu Doktora git dediği noktada. Onlarla kapışıyorum, lootluyorum filan tam baymaya başladı, komodo ejderlerine yem oldum durduk yerde. Sinirlendim kapattım. Çatışmanın arasında üç tane komodo ejderi daldı ya la.

Patchini yapmamissin oyunun, uplay autoupdate.

Demek ki ilaclisin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

quixef said:

Patchini yapmamissin oyunun, uplay autoupdate.

Demek ki ilaclisin :)

Herkesi kendiniz gibi zannetmeyin arkadaşlar.

Ona rağmen, o ilk bölge etrafına halen jip dolusu adam geliyor ama artık yanlarında geçip kaçıyorum bende araçla, görev bölgesine gidiyorum. Ha, belki şu olabilir. Ben oyunu ilk açtığımda Uplay yetoluk yapmış ve daha patch i indirmemiş olabilir, ona bir şey diyemem. Açılmış oyunda düzelmiyor mu ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...