Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Far Cry 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
goldbären said:

ben o jam olayına hastaydım ya, inşallah kaldırmazlar. tamam 200 atışta eskiyor silah ama çatışmanın ortasında rastgele jam çok güzel bir hava katıyodu bence oyuna:)

hayır jam güzel bişi de,
mesela normalde toza yağmura rağmen hiç bozulmaması ve rahat çalışması ile ünlü ak47 alıyorsun, 2-3 el ateş ediyorsun üstü çamurla kaplanıyor, onun ardından her birkaç atışta bir jam oluyor, çok can sıkıyor.

silahlar jam olcaksa 1000 atışta bir olsun bari, 10 kere ateş ettikten sonra jam olmasıyla uğraşmayalım.
öylesi zevkli de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
önümüzdeki günlerde uzun sürümü yayınlanacak olan trailer sızdırıldı, tamamen cgi vs. harika olmuş. Merak ettim ilk defa bir Far Cry oyununu,

google'da arayıp izleyin mutlaka, sağlam link yok gibi birşey şuan download yapıp kendi serverlarına koyan ufak siteler hariç, kaldırılıyor vs. youtube'da barınamıyor şuan
Sosyal ağlarda paylaş

valla ikinci için kötü diyebilirsiniz ve birşey katmadı diye ama ilk oyunu için öyle şeyler demeyin, çarpılırsınız asdfsd

üçüncü oyunda video itibariyle değişik gözüktü, konu olarak. Survival olacak gibi gözüküyor zaten fragmandan ki daha bir eğlenceli olur herkesi yok et, kahraman ol temasından ziyade,

Ayrıca youtube linki videonun: http://www.youtube.com/watch?v=DYPnDDr7sMk&feature=g-all-u&context=G20b9ca0FAAAAAAAAEAA

Stranded miş ismi, resmen yayınladılar sızmalar olunca asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...