Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzonspor Şampiyonlar Ligi 2011 - 2012

Eternal

Öne çıkan mesajlar

FB´ye yapılanlar herkesin malumu...Bu rezilliğin içinde kalmak hiçbirimizin içine sinmiyor...
FB TSL´den çekilsin ve İspanya LA Liga´ya katılsın...

İddia ediyorum; TSL için 321 milyon dolar veren digitürk‚ sırf Fenerin La Liga maçlarını yayınlamak için 400 milyon verir. 200 FB alır 200 İspanya FFederasyonu.

Ben hersene TSL için 400-500TL veriyordum. Fener bu hareketi yapsın 1000TL vereyim...
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Dayanamadım

TD)Pentagram said:

trabzon 5 yer.varmı arttıran

Esnaf said:

3-4-3 taktiğiyle çıkan inter en az 5 atar.gasperini nin ömrünüde bir sonraki trabzon maçına kadar uzatır

Wishmaster said:

Sen bu dediğine inandın yani

benjani said:

zarate varsa gg.en az 4 gol diyorum

Holy said:

Trabzon 8 yer.

Holy said:

pazzini ve sneijder hat-trick.
Arkasokak said:

forza inter. bu diyarda ilahi adalet diye bir şey varsa eğer trabzon kazanmamalı.

abi şimdi şöyle oluyor.......

AHAHAAHHAH tamam
Sosyal ağlarda paylaş

Bir trabzonspor taraftarı olarak, fenerin avrupadan kovulmasına , yerine bizim alınmamıza hiç sevinmemiştim. Daha iyi kadrosu ve imkanlarıyla daha iyi temsil edeceği, ülke puanı kazandıracağını düşünüyordum fenerin.
Ama fenerbahçe taraftarında ki şu bayağılığa, seviyesizliğe bir bakın, yani insanın elindemi fener düşmanı olmamak!
Sosyal ağlarda paylaş

ben berabere biteceğini düşünüyordum şahsen. maçı da izlemedim trabzon nasıl kazandı bilmiyorum. genelde inter fark atar diyenler inter'in mourinho dönemini hatırlayıp söylüyor heralde euhe. inter baya vasat takım hüviyetinde.

ama bu trabzon'un başarısını küçültmez. şimdi kalan 5 maçta 7 puan toplarlarsa gruptan 1. bile çıkabilirler. artık hedef uefa değil gruptan çıkmak olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...