Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

ya benm söyledgm olay sacma bişeydi..

lise 1 fln olmam gerek sanirm.. halı sahaya gidicez arkadaslarla okulun bahcesinde bekliyorlar beni,arka yoldan gidiyordum bende solumda bir lise binasi 3 metrelik duvarlari fln.. sag tarafmda insaaat halinde olan yüzme havuzu var.. ısıklandrma az haliyle fln öyle gidiyorum.. insan yok cevrede saat de 8 civari olmasi gerek

neyse iste..sallana sallana yürürken tam gökyuzne baktgm anda bir ısık belirip "C" çizdi.. ve vjjııcvv :p diye tabir edebilcegm bir ses duydum...

mal gibi kaldm oldugum yerde.. anlam vermeye calistm ucak desen yok yani kayboldu gitti ısık.. göktasi fln desem.. ulan C cizdi bu dedim..

sonra okula kadar kostum nefes nefese.

bu da böyle bir anim :D
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bana beyin gücü diyen arkadaşa da hak vermemdeki sebeb bunu diyen arkadaşın gözlerimizin önünde masada duran kalemi dokunmadan hareket ettirdiğini gördüğüm içindir, tek gören ben değilim adam bize ben beyin gücü ile ilgili kitaplar okuyorum buna çalıyorum demişti , ve kalemi hareket ettirmeyi başardım demişti, hade len dedik, herif oturdu gözümüzün önünde kalemi masanın üzerinde hareket ettirdi, ve hemen ardından burnu felan kanadı , dövüyodum adamı.. kovacaktım evimden az kalsın
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama sorun su uyandım çok korkmuş bir şekilde zaten yatakda durdum bir süre olay rüyamış felan dedim ama ışık açık ve gayet sakin kalktım yataktan ışığı kapatmak için , açık yattım diye düşündüm ve ışığın düğmesinin önünde 2 3 dk durdum resmen yakından baktım ya bu yukardamı açıktı aşağıdamı açıktı diye kendi kendime tartıştım dokunmadan sonra bastım düğmeye yani bütün bunlar beynin o sırada ürettiği görüntülerde rüyanın devamı ise, müthiş gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

tuni abi'nin olayı lucid dreaming ve ya astral seyahat olmasın?

şahsen astral seyahat denebilecek bir şey yaşamış da olsam insanların kendi kendilerine yapabileceklerine inanmıyorum, lucid dreaming de pek alakalı değil sanki? :/ hoş astral seyahat de alakalı değil zira ışığa enerjiyi vermesi imkansız o anahtarı açmadan, sadece beyin gücü olabilir. tinunun sunduğu açıklamalar daha iyi gibi.

PS: laf sokmak için yazmıyorum ha maksat tartışma olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

DeBuffAndHeal said:

şahsen astral seyahat denebilecek bir şey yaşamış da olsam insanların kendi kendilerine yapabileceklerine inanmıyorum, lucid dreaming de pek alakalı değil sanki? :/ hoş astral seyahat de alakalı değil zira ışığa enerjiyi vermesi imkansız o anahtarı açmadan, sadece beyin gücü olabilir. tinunun sunduğu açıklamalar daha iyi gibi.

Sadece beyin gücü ne abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Freedoom said:

nileppezdel said:

DeBuffAndHeal said:

Sadece beyin gücü ne abi.

yani ancak beyin gücüyle anahtar kapalıyken ışığı yakmış olabilir diyorum, ama bence rüyanın devam etmesi açıklaması daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

yok ciddi gerke yok 3 harf fazla anmamak lzm :)

şöyle bi kaç olayım var.

salonda otururken bir anda kalkıp oturma odasının camına gidiyorum ve dikiliyorum.arabaya bakıyorum bu arabaya çarparlar diyorum

içeri gidiyorum.sonra tekrar geliyorum 5 dakka camdan bakıyorum.ve bi fren sesi geliyor bi tane pejo dediğim arabaya bam diye koyuyor park halindeki arabaya bomboş yolda

bi kız arkadaş var 2 masa ötede oturuo.yanımdaki arkadaşa şu kızın yüzü çok güzel diyorum

kavga çıkıyor kızın suratını bıcaklıyorlar kan içinde kalıyor

zaa
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çocukken sürekli öldüğüm görürdüm özellikle asansörlerde.
Bizim apartman 5katlı ama asansör 5. katı geçiyor normalde gitmemesi gereken 1-2kat yukarı cıkıyordu sonra cat diye asansör kopup aşağıya düşüyordum ölüyordum.
Birgün asansörde 5. kata çıkacam bi baktım 5. katı geçiyor yarım kat falan çıktı ben korkudan 3.5 atıyorum anında dur düğmesine bastım herhangibir katta indim sonra merdivenleri kullandım bir süre :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

@nilep

peki normal bir insanda(normalden kastm bu konuyu arastrmams okumams fln)beynini bu sekilde harekete geciren tetikleyen sey ne olabilr ki

yoğun beyin aktivitesi, etkileyici bir kabus gibi mesela. Tamamen teori tabi de travmatik olayların ya da böyle rüyaların beyin gücünü harekete geçirdiğini söylüyor bu konuyu araştıranlar. ben de uzman değilim sonuçta :P
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şöyle bi kaç olayım var.

salonda otururken bir anda kalkıp oturma odasının camına gidiyorum ve dikiliyorum.arabaya bakıyorum bu arabaya çarparlar diyorum

içeri gidiyorum.sonra tekrar geliyorum 5 dakka camdan bakıyorum.ve bi fren sesi geliyor bi tane pejo dediğim arabaya bam diye koyuyor park halindeki arabaya bomboş yolda

bi kız arkadaş var 2 masa ötede oturuo.yanımdaki arkadaşa şu kızın yüzü çok güzel diyorum

kavga çıkıyor kızın suratını bıcaklıyorlar kan içinde kalıyor

zaa

AHAHAHAH

abi biz ona şom ağızlı diyoruz

bide argoda bişey deniyo ağzını şepim diye, tabi olay olduktan sonra arabanın sahibi diyo bunu sana sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şöyle bi kaç olayım var.

lise son sınıfta oturuyoruz son ders.. test fln çözuyoruz hoca birakms iste öglen yemegne cıkıcaz..

kız arkadaslardan biri kalemimi fln alıyor böyle.. ver diyorum vermio ver diyorum vermio.. söylicek 10larca sey varken aylin diyorum insh dusersin.. 40 dk geciyor aradan.. kolidordan bi ses diger kızlardan birinin olgaaaaaççç aylin dustuuuuuuu :D diye gulerek sınıfa geliyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle paranormal olay pekgelmez başıma. Karabasan uğramaz, uzaylılar yoklamaz. Ama arada bi yarı açık bi şuurla yarı uykuda bi vaziyette uyanır, "lan zaten uyuyorum bari rüyamı istediğim gibi değiştiriim" der kafama göre takılırım rüyamda. Bi de özellikle bu astral seyahatler esnasında üç beş olay nerdeyse tamamen doğru olarak malum olmuştur. Clairvoyance ftw birazdan yatarken ya ona ya da astral seyahate kasiim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...