Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

ya benim hiç böyle egzantirik doğaüstü olaylarım olmadı ama benim 6.hissim çok kuvvetlidir mesela. 2 tane farklı astroloji ile uğraşan kişi senin sezilerin çok kuvvetli geliştir üzerine git falan demişti de pek kaale almadım açıkçası sdf

özellikle bazı olayların nasıl sonuçlanacağı içime cidden doğar, insan ilişkilerinde çok kuvvetlidir.

mesela atıyorum önümde çok önemli bir olay var, o olayın nasıl sonuçlanacağı genelde doğar içime olumlu ya da olumsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yazıcaktım ama diğer olaylardan devam ettim ahha

hyr günlük hayatımda o kadar sık başıma geliyoki irili ufaklı artık alıstım diyebilirim

millete nadir olan şeyler devamlı oluyor

bi kere düzenli olarak rüyamda gördüklerim cıkabiliyor

bi gün önce rüyamda gördüğüm biri ertesi gün mesaj atar falan

culionun sağ ayak içiyle son dakkalarda atıcagı golu bile gördüm.birebir mesafeden sağ ayak içiyle vurdugunu gördüm.ama biraz yukarı vuruodu.maçta yerden vurmustu

buca maçıydı snaırım
Sosyal ağlarda paylaş

neyse demin ki ufak çaplı youtube bugından sonra başımdan geçenleri anlatayım bari;

Çocukken falan rüyamda kendimi çok görürdüm. Ama direk böyle yatağımın üzerinden kendimi izler halde. Hatta çoğu zamanda yastık yorgan falan rüyamda gördüğüm şekilde uyanırdım. Bir süre sonra geceleri evin için dolandığımı görmeye başladım. Gerçi tam dolanma da değil de işte yine yatakta kendimi görebiliyorum ama koridordan falan geçip salona gidiyorum. E çocuğuz tabi erken yatıp erken kalkıyoruz, annemler de gece misafir varsa falan ayaktalar. Gece rüyamda mesela salonda bir yastığın altında kültablası ya da çerez kabı mı gördüm? Sabah kalkıp salona gittiğimde elimle koymuş gibi bulurdum onu :D Kumanda koltuğun arasına kaçınca çok işe yarıyordu meret :D

ikinci olayda bi 5-6 yıl önce oldu, büyük ihtimal de uyku sersemliği gerçi. Normal odamda değil de bilgisayarın olduğu odada yatacaktım. Tam böyle uykuya dalıcam mal mal tavana falan bakıyorum bir anda kafamın içinde sesler duymaya başladım. 3 erkek 1 kadın konuşuyorlar, şunu naptın bunu ne ettin ben de aa uykuya dalıcam az sonra diyorum. Bir anda erkek seslerinden biri "şu an burada 5 kişiyiz, biri bizi dinliyor" dedi. Bende bi lan noluyo diyorum kendi içimden. Kadın da "Bizim haberimiz olmadan nasıl oLur?" dedi. Başka bir erkek de "tamam bu kadar yeter, konuşmayı kesin güvenli değil" dedi ve bitti. Bir daha da olmadı öyle birşey. Arada sırada o odada yatıyorum her seferinde acaba olacka mı diyorum da sinyal yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende de su karabasan olayı çok oluyo ya geçen gece ölüyodum az daha normalde bi süre sonra kendime geliyodum o gece baya uzun sürdü ve kendimi zorladıkça hareket etmek için daha da kötü oldum uyuştum falan baya tırsdım ama sanırım benimki geç saatte fazla yiyip yatmaktan kaynaklanan bi sıkıntı kıhkıh
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

ya benim hiç böyle egzantirik doğaüstü olaylarım olmadı ama benim 6.hissim çok kuvvetlidir mesela. 2 tane farklı astroloji ile uğraşan kişi senin sezilerin çok kuvvetli geliştir üzerine git falan demişti de pek kaale almadım açıkçası sdf

özellikle bazı olayların nasıl sonuçlanacağı içime cidden doğar, insan ilişkilerinde çok kuvvetlidir.

mesela atıyorum önümde çok önemli bir olay var, o olayın nasıl sonuçlanacağı genelde doğar içime olumlu ya da olumsuz.

tebrikler! kahve sizden fal bizden dükkanlarında her zaman iş bulabilirsiniz sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hyr günlük hayatımda o kadar sık başıma geliyoki irili ufaklı artık alıstım diyebilirim

culionun sağ ayak içiyle son dakkalarda atıcagı golu bile gördüm.birebir mesafeden sağ ayak içiyle vurdugunu gördüm.ama biraz yukarı vuruodu.maçta yerden vurmustu

buca maçıydı snaırım

ben rüyamda birini görünce telefon ederek o uyandırıyor beni, I win (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bebekken yatıyorum işte 6 aylık olduğum gece babam bi bakmış odamda annem tavana yapışmış

yok lan şey oldu ben cin çağırdım soba boruları titredi eskiden evde kahveci güzeli duvar halısı vardı, halıdaki güzel oynadı falan kahveciler kahve dağıttı.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Red said:

buca maçıydı snaırım

ben rüyamda birini görünce telefon ederek o uyandırıyor beni, I win (:P)

O kişi arayınca rüya gördüğünü hatırlıyo olmayasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...