Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

sadece bi sefer karabasan gördüm, inanılmaz heyecanlı bi deneyimdi.

rüyamda olduğum odada olduğum yerdeyim ve uyuyorum. sonra birden kalkıp gözlerim kapalı salona gidiyorum ki bi 15 saniye yürüyorum böyle. tam salonun ışığını açmaya elimi uzatıyorum elim duvardan içeri giriyo. hani eskiden windoz kitlenince pencereler iz bırakıyodu ya, aynen öyle iniyor anahtar. sonra o an bi zaman kırılması oluyor, hassikome kalkamıyorum uyanamıyorum laaaaaaaaan diye bağırırken kalp atışı 220 bi biçimde uyanıyorsun.

çok sık olmasın tabii de arada hoş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

üzerinden kaç sene geçti hatırlamıyorum, kuzenlerle birlikte dedemin çiftliğindeyiz. çiftlik de en yakın eve bile baya uzak sayılır, eski yıkık rum evleri filan var bi iki tane çevresinde. bir gece herkes yattıktan sonra uyumaya çalışırken kahkahalar duydum. kahkahalar o kadar korkunçtu ki bütün gece yorganın altındna saklandım, zar zor uyuyabildim. sabah uyandığımda uydurduğumu, belki rüya gördüğümü filan düşünürken kuzen de sesleri duyduğunu, o da yataktan çıkamadığını anlattı. bunca süredir hala olayın ne olduğuna dair mantıklı cevap bulamadık.

sarhoş insan kahkahaları
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

BİRGÜN DEDEMİN DEDESİ ISSIZ BİR YOLDA GİDİYORMUŞ GECE GEÇ SAATLERDE, BİR SİYAH KEDİ GÖRMÜŞ VE ALMIŞ KUCAĞINA SEVMEYE BAŞLAMIŞ. İBİŞİM, İBİŞİM, İBİŞİM DİYE. KEDİ DE DÖNMÜŞ DEMİŞ Kİ

BANA İBİŞİM DEME ABUŞUM DE.
kahkaha attım
halen atıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Ren said:

arkadaşlar şu inşaata gidip 2. kattaki balkondan el sallayana max ısmarlıycam yarın

AAHAHHAAHAAHAHA
şu post ile nasıl nostalji yaptım var yaaa... altınoluk'ta bitmeyen bir inşaat vardır 8 katlı falan, çoook uzun yıllardır orada durur hatta gazetelere falan konu olmuştur. onun en tepesine çıkana şu, şurdan el sallayana bu, yok içeride işçiler köpeklerle sevişiyomuş falan tarzı korkunç hikayeler vesaire... en sonunda manyağın biri 8 küsür katı çıkmıştı gece yarısı.

ahgaha abi şunu okuyunca aklıma geldi, ben 5. sınıfa falan giderken bi şekilde bi arkadaşı gaza getirip bunu yaptırtmıştık. çocuk çıktı 4. kattan el salladı sonra aşağı inerken bodrum kısmına bakayım demiş, ama bodruma inen merdivenleri yapmamış herifler iki basamak var sadece tuzak gibi. çocuk uçmuştu direk aşağı 4-5 metre bi şey. zar zor çıkarmışlardı sonra aasdghsdfh
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi karabasanın olayı vucut uyuyor beyin uyumuyor olayı değil mi

ondan pek sarmıyor o olay beni ahha

derin uykudayken saçma haraketler yapıp yattığımız pozisyonu bozup kendimizi sakatlamayalım diye geliştirdiğimiz bir özellik. derin uykudayken vücudumuzu kontrol edemiyoruz. tam derin uyku esnasındayken uyandığımızda bazen vücudumuzun kontrolünü ele geçiremiyoruz ve hareket edemiyoruz. güvenlik modu açık kalıyor yani. sonrasında panik ve "ben niye böyle oldum şimdi yaaaaa!" fikri içimizi kemiriyor.

bunun haricinde karabasan'ı gerçekten gördüğünü iddia eden insanların sayısı da çoktur. bunlar siyah ve bodur bir varlığın ayak uçlarında veya göğüslerinin üzerinde durduğunu söylerler. göğüslerinin üzerinde durduğunu iddia edenler hareket etmelerine izin vermemesinin yanı sıra nefes almalarını da zorlaştırdığını belirtirler. ayak ucunda durduğunu belirtenlerse bir yüzü ve ağzı olmamasına rağmen kurbanla konuşmaya çalıştığını ama başaramadığını söylerler.

kötüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...