Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jr gokcek: emre sike teklif etti

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Onlar şampiyonluğu 4 hafta öncesinden kaybettiklerini biliyordu kastettiğimiz, bizim denizli ve trabzon facialarında son saliseye kadar şampiyon olma ihtimalimiz vardı kendi mallığımızdan beceremedik başka bir şey değil.Bu onların başına gelseydi acaba nolurdu diye düşünüyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

Geçen sene dışarıdan ne yaşadı ki fener. Kendi etti kendi buldu resmen :) Denizli maçının olduğu sezon olsa yine bişeyler vardı. Konfetiler vs...

hiç bişey değil geçen yıl Trabzon CL finali oynar gibi oynadı bize karşı. Ayrıca bu sezon bir TS'li oyuncu bir anadolu klübüyle oynarken o takımın oyuncularına devre arasında ŞAMPİYONMU OLACAKSINIZ ULAN diyerek bırakın bize maçı biz olalım diye ağlamıştı.

Tamam ama geçen yılın üstüne Trabzona koyunca çocuğu ÇOOOOK TATLI OLDU LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

Eah harbi buddha , "buda nasıl kaçar lan artık bilerek atmıyorlar" diyerekten dizlerimi döve döve morarttım son maçta.adamlar 1-2 atak yakaladılar , burak orta mı kesti naptı anlamadık gol oldu onun dışında yarı sahayı geçtim , ceza sahasının dışına bile çıkamadılar adam gibi maçta...
Sosyal ağlarda paylaş

İki bölümde özetliyim.
Şu ana kadar kesin olan bölümler:
Hem emre, hem ankaragüçlü kağan'ın menajeri olan ahmet bulut'un ortağı blackberry messenger'dan kağan'la mesajlaşmış. Kağan emre abi'ye sert dalıcam kusura bakmasın demiş. Menajer de emrenin ağzından, aman maça asılma, seni fb'ye aldırcam falan demiş.

Şüpheli bölümler:
Emre'nin menajerin yanında olup olmadığı, menajerin mesajının şaka olup olmadığı belli değil. Ama telegol'de sıkıştırılınca hemen kapattı telefonu.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes ağlar abicim, hele hele averajla kaybediyorsan çifte ağlarsın. Geçen sene ağlamayı geçtim ayılıp bayılan bile olmuştur, futbol seven bir toplumuz profesyonel olması gereken kişiler bile bunu engelleyemiyor bazen malesef.

Sadri Şener'e gülün geçin, ikinci yarının başında o 3-4 maçlık takımın sıvamasına en büyük sebep de komedyenlik yapıp takımını negatif motive etmesidir devre arasında.

Fenerbahçe'ye takımlar ne kadar yattıysa, Trabzonspor'a da o kadar yatmıştır. Fenerbahçe ikinci devre Galatasaray ve Antep maçı dışında antrenman maçları oynadı resmen, Trabzon bazen onu da beceremedi ama son dakikada toplar Burak'ın önüne düşüverdi.

Gs ve Bjk'nin olamadığı ve küme düşmenin haftalar öncesinden psikolojik olarak belli olduğu bir ligde 17'de 18 bile yaparsın. Emre bu konuşmayı yaptıysa gerek yokmuş hatta gerizekalıymış
Sosyal ağlarda paylaş

Olayı çok bilmiyorum da;

Diyelim Emre böyle birşey dedi ki ben sanmıyorum, neden bütün Fenerbahçe'yi bağlasın ki bu konu..Ceza Emre'ye verilir lol, Emre kulübün sahibi mi seni aldırcam deyince iş bitsin...
Yahu zaten niye Emre öyle birşey desin elin rastgele Ankaragüçlü adamına hayır hakkaten şike yapacak olsa, zaten bu adamı aldırmayacağı belli, niye böyle bir yolu seçsin onu anlamadım...
Hani 3 yaşında çocuğu bile kandıramazsın böyle, evet Ankaragüçlü futbolcuda vay Emre abim beni aldırır ben de oynamayayım mı diyecek....
Hadi onu geçtim, Emre niye böyle birşey yapsın, o adam oynasa ne yazar, kassa ne yazar oynamasa ne yazar...
En fazla aralarında takılmışlardır böyle bir mesaj var ise....
Aşırı saçma bu olayın büyütülmesi bence ama Telegol işin içinde olduğu için abartıldı tabii, Trabzon'da tipik gaz halkı ve gaz takımıyla maden buldu şimdi....
Lig tescil edilmemeli ahaha yok artık...
Ondan önce neler var, ben hala Ankaragüçlü Cafer'e ne oldu onu merak ederim mesela...Neyse oralara girmeyelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo gene olmaz...Yani demek istediğim söz ile olmaz ki bu iş...
Hukuk kuralları nasıl bilmiyorum ama eğer Aziz Yıldırım böyle bir konuşma yaparsa mesela, ve adam alınmışsa elinde kanıtın olabilir...
Şimdi ne kanıtın var, ben seni aldırırım dan başka...Kanıt mı bu sence...Bence değil çünkü...
Eğer adam alınsaydı bu sonradan ortaya çıksaydı belki, ama şimdi kanıt değil bence...
2 futbolcu arasındaki ilişki Fenerbahçe kulübünü niye bağlıyor ki...Birbirlerine herkesten bağımsız söz verdiklerini düşün...Sözün kanıtı olmaz...
Emre en fazla karşısındakini kandırmış olur, ben burada Fenerbahçe'nin suçunu göremiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...