Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jr gokcek: emre sike teklif etti

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

yargıya gitse dahi ne farkedecek ki ? dava 20 yıl falan sürecek. ergenekon davası gibi. bundan dolayı içeriye generaller falan alınacak. atilla abdullah kiğılı'yı falan alırlar lol. 20 yıl sonra fenerbahçe 31 şampiyonluğa ulaşınca 1 ini alacaklar, ya da 30 ise almayacaklar falan. bilmiyor muyuz ?

maçtan 2 gün önce karabük stoperinin istanbulda olduğuna kanıt o dünyanın en kalitesiz videosuysa ben geçen gün lassana diarrayı taksimde gördüm. bütün zenciler aynı mı ya ?

vaperon'un dediklerinin ne oldğunu bilmiyorum, bişe diemicem.

fix'd
Sosyal ağlarda paylaş

aha bi mesaj daha çıktı, emre bain garanti verdi dedi. emre belözoğlu'nu özel olarak savunduğum yok. sadece akp'li diye eleştirecek de değilim ama.

neyse fenerbahçe gider yargıya heralde.

kağan denen eleman geyik başlatmış, diğer eleman geyik yapınca suçlu duruma düşmüş. ha diğer elemanın böyle birşey yapması direk zan altında bırakıcı o ayrı.

duymadım 12'de bitmeyi. isterse yetişir yani.

neyse yatacam daha fazla dinleyemicem de, emre belözoğlu bu dediklerini yapmışsa sadece takımdan falan uzaklaştırılmasın dediği gibi çocuğunun ölüsünü öpecek bi de töbe töbe.

ahmet gökçek kaan için kefilim dedi az önce. ahahahah. gökçek jr kefil.

ahmet bulut kağan'a milli takıma aldırırım seni demiş. ya bu kağan kim ya milli takıma aldıracam seni diyecek falan. buna inanan adam da ayrı bi malmış gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

yayının belirli bir kısmını izledim

mr. eko konuşurken baya bir titredi sesi

belli ki ona abileri bir cümle haricinde başka şey söyleme demişler, o cümle de ;

" işin bu kadar ciddiye bineceğini tahmin etmezdim ... " gibi bir zırvalama

yanlız konuşmadıkları birşey var, böyle bir espri veya şaka için neden ahmet bulut mesut bakkalı arıyor ve sövüyor, bu olayla mesut bakkalın ve ahmet bulutun ne alakası var

bir de şunu anlamadım, bu kağan arkadaşımız neden emreye dalıyor, alekse dalsa daha iyi değil miydi :)
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ya birşey varsa çıksın tabi ki be, eğer emre bu kadar pis bi adamsa gitsin fenerbahçeden de, milli takımdan da.

ama "15 günlük çocuğumun ölüsünü öpeyim" diyen adam bunu yapıyor olamaz. insan olarak inanmıyorum.

sanki isveçte yaşıyoruz. burası türkiye olm, ota boka yemin edilen bir ülkede yaşıyoruz. en çok yemini edenler bu ülkeyi en çok dolandıranlar zaten.

hukuk işi allaha havale etmeyip, olaya el atarsa baya ilginç şeyler çıkar.

bu ahmet bulutun ne olduğu ortada zaten almanyada takke düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan haber yok ki ortada, mesajlar var,Ahmet Gökçek orda konuşuyor, yine geçen hafta Trabzon milletvekilinin açıklamaları var.
Yine bağlanan menejer çakması adam "şaka yaptık" diyerek bir noktada itiraf ediyor, zor yani o iş.
Ha Aziz Yıldırım'a belli olmaz bi yolunu bulup çıkıcaktır bu işin içinden, çakalların mesajları da kayıt altına girmeyen bir yöntemle gönderilmiş olması da şaka gibi.
Yine Mesut Bakkal'ın açıklamaları da var baya baya ifade/kanıt var ortada ;)
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene de "bizim futbolcumuza sike teklif ettiler, kirmizi kart gor dediler" diye aglamisti ankaragucu, isin pesinden birsey cikmamisti.

bu mesajlarin da tamamina bakildiginda altindan birsey cikacak olsa, once gider dava acarlardi. demek ki birsey yok ki sadece ortaligi bulandirmaya calisiyor gokcekgiller.

gokcekgiller klasik oldugu uzere troll'luyorlar dunyayi; siz de sirf fenerbahce karsiti diye inaniyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban,
Bu mesaj atılmış mı?
Bu mesajı atan telefon Emre'nin ve mesajın atıldığı Ankaragücü futbolcusunun menejeri olan adamın mı?
Bu mesaj Emre'nin ağzından atılmış gibi görünüyor mu?
Bu menejer telefonla bağlandığında sesi titredi mi korkudan ?

Geçen seneki olayda ellerinde kanıt yoktu Ankaragücü yetkililerin,bu sene var aradaki fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...