Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jr gokcek: emre sike teklif etti

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

şimdi olayı sonundan takip edebildim.

ankaragücü futbolcusu kağan, ekrem okumuş denen adama mesaj atıyor. diyor ki "ben emreye çok sert girecem.". ekrem okumuş'un telefonundan kağan'a mesaj atılıyor, "ben emre abin seni fb'ye aldıracam bana dalma ha =)" şeklinde.

ekrem okumuş da emre belözoğlu'nun menajerinin ortağı öyle mi ?

bu adama kağan niye mesaj atıyo o zaman ? onun da mı menajeri ?
Sosyal ağlarda paylaş

Diğeri bu gönderiyi neden siliyo diye sorarlar adama... Emre neden tanımıyorum derken msn'de mesajlaşıyoruz diye sorarlar adama... Arayıp neden teknik direktöre küfürler yağdırdın diye sorarlar adama... Bir de Emre'nin mesaj atılırken orada olup olmadığı sorulduğunda şöyle güzelce bir yutkunup, 10 sn sustuktan sonra orada değildi demesi de açıkçası çok hoştu. Çok eğlenceli bu telegol... Severek izliyoruz :D

Ha bir de, Ekrem Okumuş bebekteydim diyor. Ya değilse? Ya tesislerdeyse o anda?
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

maçtan 3 gün önce, öğlen 2 civarında; emre belözoğlu antrenmanda olmayıp bebek'te olacak.

o zaman bayağı inanmış zaten kağan denen vatandaşa.

mactan 2 gün önce karabük stoperi istanbulda olabiliyor..

siyah 2 tane arac gelip alıp gidebiliyor.. (mac karabükteyken)

emre istanbuldaki mac'dan 3 gun önce bebege mi gidemicek :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

fizban said:

maçtan 3 gün önce, öğlen 2 civarında; emre belözoğlu antrenmanda olmayıp bebek'te olacak.

o zaman bayağı inanmış zaten kağan denen vatandaşa.

niye fizban?
karabuk stoperi fb macindan 3 gun once istanbulda olabiliyor mesela ta karabukten gelip. :p

yazilmisti :p

sende bana hep böyle yapıosn be :p
Sosyal ağlarda paylaş

yargıya gitse dahi ne farkedecek ki ? dava 20 yıl falan sürecek. ergenekon davası gibi. bundan dolayı içeriye generaller falan alınacak. atilla kiğılı'yı falan alırlar lol. 20 yıl sonra fenerbahçe 31 şampiyonluğa ulaşınca 1 ini alacaklar, ya da 30 ise almayacaklar falan. bilmiyor muyuz ?

maçtan 2 gün önce karabük stoperinin istanbulda olduğuna kanıt o dünyanın en kalitesiz videosuysa ben geçen gün lassana diarrayı taksimde gördüm. bütün zenciler aynı mı ya ?

vaperon'un dediklerinin ne oldğunu bilmiyorum, bişe diemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...