Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jr gokcek: emre sike teklif etti

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

yahu iyi de, emre'nin ve kagan denen vatandasin menajerlik sirketinde calisan bir adam mesaj atmissa biz napalim ? ayni adam arda'nin da menajeri, o da mi fener macinda yatti o zmaan bu mudur ?

diyorum ki, ortada gercekten ellerinde ciddi bir delil olsaydi, dava acarlardi. ancak ortaligi bulandiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben diyorum ki, o adam sucludur. suclu olmasa bile en iyi ihtimalle salaktir. bunlar fenerbahceyi baglamaz diyorum.

hele o kagan denen vatandas buna inanmissa, takim bundan etkilenmisse zaten 6-0 degil 16-0 i haketmisler demektir.

ayrica boyle siyrilacak bu isin icinden ne demek ya; sen bi insana bi suclama yapiyorsan, bunu gidip dava acarak yaparsin. ortaligi bulandirarak degil. dava acilir, adam suclu bulunursa lisansi alinsin beter olsun. olur da organize bi durum varsa ve fenerbahce suclu bulunursa kume mi dusurulur artik napilir bilmem. ama bu isin yolu televizyona cikip rerore yapmak degil, dava acmaktir.

bi de fenerbahce sanirim ankaraguclu futbolcularin telefonlarini dinliyormus; ulan madem o kadar buyuguz niye 102 puan toplayamiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

diyorum ya; burada bir organize suc tespit edilirse sorun yok. gerci ayni durum sozkonusuysa eger; gecen seneki trabzonspor macindan sonra trabzonlu futbolcularin 'haftaici bursali ve besiktasli arkadaslarimizla konustuk, onlar da maca cok asilmamizi istiyorlardi' demislerdi.

diyorum ya; bu eger kume dusurulme sebebiyse, turkcell super ligde iste bi orduspor olur (yeni geldi diye), bi de sariyerspor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Davalar açıldı zaten bu işin peşinden gidilicek muhtemelen. Ama ellerinde ne kadar kanıt var ne kadarını kanıtlayabilirler bilemiyorum,bunların hepsini zamanla görürüz.
Ama Emre'nin Mesut Bakkal'ı arayıp küfür etmesi her ortamda çocuğunun üzerine yemin etmeleri, Ahmet Bulut ve küçük ortağının açıklamaları bana göre suçlu psikolojisinde.
Umarım bunlar kanıtlanır da Fenerbahçe'yi seneye TRT1'de izleyebilir bütün Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı tam anlamadım ama, çok merak etmediğim için okumadım , ama sanırım emre bir kaç futbolcuya maça asılmayın demiş sanırsam, e desiin bu mudur yani suç, bu futbolcuları hepsi birbirine böyle mesajlar atıyordur, nası çaktık aman saldırmayın olm vb.. ne varki bunda? bunda suç arıyorlar türkiyede takım kalmaz yaw
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

diyorum ya; burada bir organize suc tespit edilirse sorun yok. gerci ayni durum sozkonusuysa eger; gecen seneki trabzonspor macindan sonra trabzonlu futbolcularin 'haftaici bursali ve besiktasli arkadaslarimizla konustuk, onlar da maca cok asilmamizi istiyorlardi' demislerdi.

diyorum ya; bu eger kume dusurulme sebebiyse, turkcell super ligde iste bi orduspor olur (yeni geldi diye), bi de sariyerspor falan.

ikisi arasında ciddi fark var ama fizban, "asılın" demekle "asılmayın" demek bir değil. Bu yüzden zaten teşvik primi suç değil, şike kapsamında yer almıyor. Takım zaten sahaya kazanmak için çıkar "maça asılın" demenin bir olayı yok, zaten kendi kapasitesine göre oynayacak, ama "maça asılmayın" dersen tam tersine adamın kapasite altında oynamasını istiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban adamlar hiç birbirleriyle konuşmasınlar mı yani? Bu biraz abartı olmuş da, Bursa'lıların şampiyon olmak için Trabzonlulara, çok daha iyi oynayın demesi ile, "maça asılma, ben seni aldırıyorum, başkanla beni papaz etme"nin neresinden tutarsan tut alakası bile yok...

Bir taraf temenni, diğeri oynama, seni fenere aldırırım. Sen yapma bari fizban...
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç sene önce teşvik primi suç değildi, yeni olduysa bilmiyorum. Bas bas söylüyorlardı "suç olmaması etik olduğu anlamına gelmez" vs diye.

Hatta internetten araştırdığım kadarıyla hala suç değil sanırım. Öyle bir iddialı söyledin ki, kendi bilgimden şüphe ettim, ama gördüğüm kadarıyla yasal. Ki mantıklı da. Adamlara iyi oynamaları için para veriyorsun, zaten adamın amacı iyi oynamak. Kötü oynamaları için para verirsen şike oluyor işte, amaçları dışında davranmaya motive ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu belki savcı döker ortaya. Başka türlü de dökülemez zaten... Dava da sonuçlanasaya kadar hiç bir şey açıklamazlar ürkütmemek için milleti. Gene birileri hasır altı eder dosyaları, silinip gider bariz olan bu şike... Adam suçu üstüne aldı ya da aldırıldı. Ahmet Çakar kötü sıkıştırdı köşeye ama. Telegol'ün bu kadrosu ciddi iyi bu işlerde. Erman Toroğlu da iyi crit attı Aziz Yıldırım'a. :D

Bu sefer bu adamlar bu iş sonuçlanasaya kadar arkasını bırakmaz. Ahmet Çakar hele ki, trollface çekmeden bu işi sonlandırtmaz... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sen dün programı izlemediysen ben ne yapayım. Adam oyuncuyu "şaka" amaçlı manipüle ettiğini kabul etmiş durumda. Sen diyorsun ki hala yok böyle birşey. Yazdıklarımın neresinde fenerbahçe şike yaptı dedim ki? Biz ortada olmuş, dün gece televizyonda telefon konuşmalarıyla bariz olduğu kanıtlanmış bir manipülasyondan bahsediyoruz. Sen direk fanatik rage'e girmişsin... :D
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ben diyorum ki, o adam sucludur. suclu olmasa bile en iyi ihtimalle salaktir. bunlar fenerbahceyi baglamaz diyorum.

hele o kagan denen vatandas buna inanmissa, takim bundan etkilenmisse zaten 6-0 degil 16-0 i haketmisler demektir.

ayrica boyle siyrilacak bu isin icinden ne demek ya; sen bi insana bi suclama yapiyorsan, bunu gidip dava acarak yaparsin. ortaligi bulandirarak degil. dava acilir, adam suclu bulunursa lisansi alinsin beter olsun. olur da organize bi durum varsa ve fenerbahce suclu bulunursa kume mi dusurulur artik napilir bilmem. ama bu isin yolu televizyona cikip rerore yapmak degil, dava acmaktir.

Her zamanki gibi sırf işinize gelen yerleri okudunuz ve/veya cevapladınız diye key noktaları tekrar tekrar yazacak değilim, kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen hala neredesin? Ben fener şike yapmış zazaza demedim ki? Burada yazdığım her postta Ekrem Öztürk'ün yaptıklarından bahsettim. Eğer Ahmet Çakar'ın da dediği gibi Emre de yanında tespit edilirse GSM kayıtlarından, Emre'nin de başının yanabileceğini söyledim.

Kim Fener çok reröre demişse ona kus sen bu fanatizmini. Benimle bir işin yok. Go rage somewhere else...
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Ortada biryerlere "aldırılan, ettirilen" var mı peki? Yani şikenin "ödemesi" nerede? Öyle şakasına "olm yatsana sana beş yüz bin lira vereyim" diye mesaj atsak yeterli lan o zaman, senede 8-10 puan gelir.

Emenike'den sonra bi de o adamı alsalar zaten iyice rezillik çıkar. Yani böyle bi durum var demiyorum ama olsa bile 2 hafta sonra almazlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...