Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kasa temizliği için hava kompresörleri varya...

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

şu mesela ;

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kompresor-600w-s-link-175826364#product-detail

veya evdeki süpürge makinasını kullanabilir miyim ?

bende bu var sanırım, canavar gibi bir şey, balkona kasayı çıkartıp tutuyorsun, fabrika ayarına dönüyor temizlik konusunda asdasd toz partikülü bile kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Aiko said:

şu mesela ;

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/kompresor-600w-s-link-175826364#product-detail

veya evdeki süpürge makinasını kullanabilir miyim ?

bende bu var sanırım, canavar gibi bir şey, balkona kasayı çıkartıp tutuyorsun, fabrika ayarına dönüyor temizlik konusunda asdasd toz partikülü bile kalmıyor.

tozlar balkona mı dağılıyor? haznesi fln var mı ? benim balkonda öyle bi alan yok
Sosyal ağlarda paylaş

tabii canım her tarafa dağılıyor işte içinden çıkan toz. balkonda her yeri açıp yapman gerek. kapalı alanda yapılacak bir şey değil. en kötü pencere pervazı varsa ona ağırlığı dayar, dışarı doğru üflersin ama yine içeri girer az da olsa.

oturduğun apartmanda kapıcı falan varsa, kasayı alıp aşağı inersin, adamdan rica edersin bir extensionla işini görürsün zaten 2 ayda bir falan yapıyorsun 10 dk sürmüyor. zahmetli değil çok. elektrikli süpürge ile olacak iş değil, ancak birikmişleri çekersin. ince temizlik olmuyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

valla ben üşenmeyip oto lastikçisine götürüyorum, atıyorum adama bi 5 kağıt alıyorum kompresörün ucunu tutuyorum kasaya bitiyo iş..pırıl pırıl oluyor o hava tazyiğini veremez bu alet..atolyeyede de var kompresör ama havayı yağlı üflüyor o yüzden olmuyo onla.

veriyor ya hiçbir farkı yok hatta. tabii ki lastikçideki daha güçlü de daha fazla temizlemiyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...