Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

tinu said:

beşiktaş semtinde ne işi varmış o arkadaşların, baya bir araba taşlanmış baya olay çıkmış beşiktaşda su an polisler varmış, hayır göz göre göre beşiktaş semtinde fener diye bağırmaktaki amaç nedir, yani geç o sokağı başka semtde kutla çok mu zor, koca istanbulda bir orda kutlamayı ver olay çıkmasın, ama yok ille oraya gidip akılları sıra gövde gösterisi yapacaklar.

ayrıca bir trabzonlu intihar etmiş sanırım,
E Beşiktaş'ta oturan Fenerbahçe'liler de kutlamasın o zaman şampiyonluğu?

Mantık sınırlarından taşmışsınız.

e kutlamasın tabi abi salakmısınız
zamanında beşiktaş şampiyon olduğunda caddede olay çıktı diye aynılarını söyleyen sizdiniz lan burda arattırmayın bana yazdığınız mesajları
böyle bidurumda eğleneceksen gideceksin caddede eğleneceksin abi
yani belki sen yada ben sevinsin lan beşiktaşta fenerli banane diyoruzda, herkes sen ben gibi düşünmüyoi holiganlık diye bişi var farkında olun. adamlar semtimiz diye kale savunur gibi savunuyolar lol
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

galatasaraylıların egemenliği var tabii, ama bu eğemenliğe sahip olanlar içinde insan oranı çok yüksek olduğu için beşiktaşlılar ve fenerliler kadar vukuata rastlanmıyor, rakip takım taraftarı bu yerlerde aman abi sakla o formayı içine tribine girmiyor.

örnek olarak seyrantepenin açılışına gsli taraftarlar arasına fener formasıyla dalıp bir ton kıllık yapan adamın burnunun kanamaması.. tersinin saraçoğlu civarında mümkün olabileceğini düşünemüyorum.

paticikte okudum en komik mesaj galiba bu. baya baya komik. oldukca komik. galatasaray egemenligi varmis da insan orani cok yuksekmis. guldurmeyin lutfen ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz bu olaylar sadece Türkiye'de mi oluyor sanıyorsunuz Londra'da mahalle mahalle ayrılmış durumda şampiyonluk kutlamayı geçtim formayla girilemeyecek mahalleler var. renklendirilmiş bir harita vardı şimdi aramaya üşendim
Roma'da, Madrid'te keza öyle.

hani sizin umrunuzda olmasada Dünya'da tribün kültürü diye birşey mevcut ve malesef ülkemizde bu sürü psikolojisine dönüşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

galatasaraylıların egemenliği var tabii, ama bu eğemenliğe sahip olanlar içinde insan oranı çok yüksek olduğu için beşiktaşlılar ve fenerliler kadar vukuata rastlanmıyor, rakip takım taraftarı bu yerlerde aman abi sakla o formayı içine tribine girmiyor.

örnek olarak seyrantepenin açılışına gsli taraftarlar arasına fener formasıyla dalıp bir ton kıllık yapan adamın burnunun kanamaması.. tersinin saraçoğlu civarında mümkün olabileceğini düşünemüyorum.

leeds macinda adamin burnu kanamadan oldurulmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

ya siz bu olaylar sadece Türkiye'de mi oluyor sanıyorsunuz Londra'da mahalle mahalle ayrılmış durumda şampiyonluk kutlamayı geçtim formayla girilemeyecek mahalleler var. renklendirilmiş bir harita vardı şimdi aramaya üşendim
Roma'da, Madrid'te keza öyle.

hani sizin umrunuzda olmasada Dünya'da tribün kültürü diye birşey mevcut ve malesef ülkemizde bu sürü psikolojisine dönüşüyor.

Dunyada her ezeli rekabette bir dusunce farkı bir siyasi fark var hemen hemen real - barca celtic-rangers gibi , burda hic bir fark yok zamanında gslılar fenerliler yan yana mac izlerken ,bu isten bir maddi cikar bir kimlik edinme derdi uman holiganlar bu hale getirdiler futbolu malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

paticikte okudum en komik mesaj galiba bu. baya baya komik. oldukca komik. galatasaray egemenligi varmis da insan orani cok yuksekmis. guldurmeyin lutfen ya.
beni de en çok güldüren şey böyle cevap veremeyip aahah çok komik lütfen güldürmeyin amaa tarzı atılan mesajlar oluyor genelde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

DoruK said:

leeds macinda adamin burnu kanamadan oldurulmesi.

ahahaahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Konn said:

beyler, benim de evime fenerli girse denize atarım ama

Senin gibileri denize atmak lazım , hicmi Fenerli akraban esin dostun arkadasın yok git at hadi.

hocam, bak su saatte evime şampi şampi diye girse fenerli, yapacagım sey, model ışınkılıcımı alıp ağzının orta yerine patlatmak olur. beşiktaşta kendi evinde dogrusunu yapmıs
Sosyal ağlarda paylaş

bir grup fenerbahçeli inönü stadı'nın altındaki kartalyuvasına bira şişeleri atıp, küfürlü tezahuratlar yapmış. sonrasında ise olay yerine gelen bjklılarla fenerliler arasında arbade yaşanmış ve burada birkaç fenerbahçeli denize atılmış. olay yerine gelen polis fenerlileri linçten kurtarmış. buradaki olaya benzer bir başka olay ise nevizadede yaşanmış. 8 fenerbahçeli maalesef bıçaklanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo @ İngiltere, Almanya'da yerel takımları destekleme ön planda birkaç istisna haricinde.
İtalya'da İspanya'da aynı şehrin takımlarının dediğin gibi siyasi veya sosyal sınıfsal farklıları var. Türkiye'de bu farklılığın en belirgin olduğu çekişme Göztepe - Karşıyaka mesela çünkü adamların yaşayışları farklı. Fb, Gs, Bjk semtlerinin dışındaki rekabet çok komik geliyor bana kolkola maç izlemeler şakalaşmalar falan basit geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...