Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Yani hem Galatasaray lisesine bayrak asılabilir, no problem kenks olur böyle vakalar diyorsun...

Hem de eğer GS şampiyon olursa, Bağdat caddesinde kutlama yaparsa illa tepki olur diyorsun...

Sonra da, Beşiktaş semtinde kutlama olunca, Beşiktaşlılara ne oluyor diyorsun....

İyiymiş...

Neyse kafam karıştı benim, daha da uzatmayayım, geç oldu....
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Frantic said:

ez-dik derken

averajla sampiyonluk?

18 maçtan bu kadar puan alabildik,bi 10 maç daha ekleyelim lige keyfine uyarsa,senin takımın kaç puan topladı acaba bu dönemde?

seviyeyi bu kadar dusurcegini tahmin etmiyodum ben.

besiktasin 5. galatasaryin 8. bitirdigi sezonda 2. ile ayni puani alarak alinmis bi sampiyonluk. hic bir anlam ifade etmiyor sahsen benim gozumde. 2 sezon onceki bjk sampiyonlugu icinde de ayni gecerli. sadece sayiyi 1 artirir.

sampiyon oldunuz hani nasil oldugunun bi onemi yok bu noktada gidip eglenin, milletle testis gecin de gercekleri abartmayin.

adamınbiri said:

Frantic said:

ez-dik derken

averajla sampiyonluk?

derken 9 puan geriden geldik

ooo demek 1 puan daha alsaniz rampage oluyormus.

gratz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe 82 puanla şampiyon oldu, hani lig rezaletti de şampiyon 60 puanla çıktı gibi bir durum yok. Adam olaydınız yarıştan kopmayaydınız derler adama. GS'ye 36, BJK'ye 28, üçüncüye 21 puan fark atmışız, 18 maçta 54 olası puanın 52'sini toplamışız. Bu dominasyondur, istediğinizi söyleyip tatmin edin kendinizi :p "Averajla şampiyon" dediğimiz unsur ikili averaj, ha eski usul averaj da olsa gani gani fazlayız o ayrı.

Onun için less QQ, more pewpew.

DoGMeaT said:

gs lisesi gs'nin sembollerinden biridir,kalkıp oraya bayrak asmaya yeltenebilir birileri,no big deal,futbolun cilveleri böyle olaylar,çok üzülmeyin kenks.

beşiktaşta kutlama yapılıyorda,beşiktaşlılara ne olyor?bjk şampiyonlukta bi iddaaları olsa anlarım taraftarı saldırılmıs fln,ama alakası yok,kime ne?saçmalık işte.

yarın öbür gün gs şampiyonlugunu bagdat caddesinde kutlamaya kalkarsa illa tepki alır,lakin bıcaklamaymıs şiddetmiş,böyle olaylar hoş değil,olmamalı.

Sosyal ağlarda paylaş

ya siz istanbulda mı oturuyorsunuz?

beşiktaş semti,büyük bir semt,merkezi bir semt,istanbulda a noktasından b noktasına gidecekseniz sınırlarından geçmeniz bi hayli olası
zaten beşiktaş taraftarlarının %99'u 7-8 hasanpaşa nedir bilmez,beşiktaş semti beşiktaş takımının kalesidir çok geçerli bi argüman değil.ortaköyde şampiyonluk kutlayacak ciks abimizden tutun,barbaros bulvarı yahut sahili kullanacak herkes beşiktaştan geççek.vapura binecek insanlar ordan geççek,derbi günü değilsede genelde sıkıntı olmaz,kemalettin şentürk gibi gibi adam beşiktaş çarşıda oturdu yıllardır,camındada fb bayragı asılıdır,kimse gıkınıda çıkarmaz.çünkü beşiktaş semti eşit değildir bjk.

ha derbi günüdür,yahut evlendirme dairesinin ordan girip çarşıya dalacaksındır fln,dikkat derim,yapma etme derim,ama onun dışında parsellenecek bir yanı yok.

bagdat caddesinin FB için olan önemi,gs lisenin gs için olan anlamı gibi birşey,;(aslında değil ama varsayalım)
ikisininde önünde kutlama yapan rakip takımı görünce tepki göstermek dogaldır,e gösteriyorsunuzda işte,lakin ölçülülük diye birşey var,kavga etmelik adam bıcaklamalık bir durum yok ortada,bunlar futbolun cilvesi işte.

bunu dedim,dahada saçma geliyorsa gidin sudoku çözün biraz agalar,zihniniz açılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

DoGMeaT said:

Frantic said:

ez-dik derken

averajla sampiyonluk?

18 maçtan bu kadar puan alabildik,bi 10 maç daha ekleyelim lige keyfine uyarsa,senin takımın kaç puan topladı acaba bu dönemde?

"senin takımın kaç puan topladı acaba bu dönemde?"

şu cümle sana küfür gibi geliyorsa,kabahat bende değil tuttugun takımda bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş büyük semt cadde sanki 500 metrelik alan

bostancıdan stada kadar bi yerden bahsediyoruz.ha şöyle bişi var.cadde fenerin kalesi evet cunku stadı burda.maç günleri olsun falan olsun hep bi fenerli kitle var

ama ben caddede çok gs maçı izledim gs-fb maçı izledim formayla formasız.benle beraber böyle büyük bigsli kitleside oluyordu.kavga çok nadir olur.

galatasaraylıda çok buralarda

denizliden sonra abartıldı olay.o gün binlerce fenerli caddede bekliodu tabi gsliler kutlmaya cıkmaz.ama fenerin böyle son haftaş ampiyonluk şansı olmadıgı her zaman gsliler cıkar caddeye

caddedeki fenerli kitlesi kavgacı kitle değil.genelde gençler kızlar filan dolu.zararsızlar
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi bakim dedim haberlere,ulan ülke yıkılmış be

her il,her semtte kavga gürültü.

özürlü bir gence bile saldırılmış fenerbahce forması giyiyor diye samsunda

neymişiz be abi,harbi TC vs Fenerbahce cumhuriyeti oldu artık 1vs17 değilde. :P

herkese bol bol akıl fikir diliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hangi aklı başında insan, fenerlilerin şampiyon olduğunda galatasaray lisesi kapısına çıkıp bayrak asması ve beşiktaş'tan geçerken kartal yuvası'na bira şişeleri atıp küfürlü tezahurat etmesi karşısında takımlarının yoğun antipati toplayabilmesine anlam veremeyip hâla 1v17, bukalemun ve bizi çekemiyonuz geyiği döndürebilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

DoGMeaT said:

Frantic said:

ez-dik derken

averajla sampiyonluk?

besiktasin 5. galatasaryin 8. bitirdigi sezonda 2. ile ayni puani alarak alinmis bi sampiyonluk. hic bir anlam ifade etmiyor sahsen benim gozumde. 2 sezon onceki bjk sampiyonlugu icinde de ayni gecerli. sadece sayiyi 1 artirir.

sampiyon oldunuz hani nasil oldugunun bi onemi yok bu noktada gidip eglenin, milletle testis gecin de gercekleri abartmayin.

adamınbiri said:

Frantic said:

ez-dik derken

averajla sampiyonluk?

derken 9 puan geriden geldik

ooo demek 1 puan daha alsaniz rampage oluyormus.

gratz.

sus lan ibiş yok efenim neymiş gs ile bjknin kötü olduğu sezonda şampiyonluk bişey ifade etmiyomuş
adam olsalarmış onlarda şampiyonluğa oynasalarmış
1 puan daha alsak senin münasip bi yerine sokardım
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

tinu said:

beşiktaş semtinde ne işi varmış o arkadaşların, baya bir araba taşlanmış baya olay çıkmış beşiktaşda su an polisler varmış, hayır göz göre göre beşiktaş semtinde fener diye bağırmaktaki amaç nedir, yani geç o sokağı başka semtde kutla çok mu zor, koca istanbulda bir orda kutlamayı ver olay çıkmasın, ama yok ille oraya gidip akılları sıra gövde gösterisi yapacaklar.

ayrıca bir trabzonlu intihar etmiş sanırım,
E Beşiktaş'ta oturan Fenerbahçe'liler de kutlamasın o zaman şampiyonluğu?

Mantık sınırlarından taşmışsınız.

cadde de kutlayan ufacık çocuğun ağzını burnunu kıranları unutmayalım.

insanlarımız sığ işte belli yerlerde kutlama yapamıyosun işte. bu, bu kadar basit.

ben sadece ilk yarı sonunda Aykut'u eleştirenlerin ve gitmesi için elinden geleni yapanların bu şampiyonluğu kutlamasını hak etmediğini düşünüyorum. Acaba bir gram utanç duyabilecek erdemleri var mı?

Tebrikler Fenerbahçe. İki hak eden takım vardı zaten biri şampiyon oldu. 16 da 16 kolay işte değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

hee bu arada bjk şampiyon olurken de fener ve gs yokken kolay bıdı bıdı eden insanlar şimdi gs le bjk nin olmadığı yarışa yarış demem diyen insanlara atar yapıyor. komik.

bjk şampiyon olurken adam olsaydı diğer iki takım yarışa girebilseydi, aynen bu sene bjk ve gs nin adam olup girmesi gerektiği gibi.

sonuçta bir çekime olacak, rakiplerin ne önemi var? Sonuçta aynı çekişme yaşanıyor. Bir takım yoksa diğeri var.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Holy said:

tinu said:

beşiktaş semtinde ne işi varmış o arkadaşların, baya bir araba taşlanmış baya olay çıkmış beşiktaşda su an polisler varmış, hayır göz göre göre beşiktaş semtinde fener diye bağırmaktaki amaç nedir, yani geç o sokağı başka semtde kutla çok mu zor, koca istanbulda bir orda kutlamayı ver olay çıkmasın, ama yok ille oraya gidip akılları sıra gövde gösterisi yapacaklar.

ayrıca bir trabzonlu intihar etmiş sanırım,
E Beşiktaş'ta oturan Fenerbahçe'liler de kutlamasın o zaman şampiyonluğu?

Mantık sınırlarından taşmışsınız.

cadde de kutlayan ufacık çocuğun ağzını burnunu kıranları unutmayalım.

insanlarımız sığ işte belli yerlerde kutlama yapamıyosun işte. bu, bu kadar basit.

ben sadece ilk yarı sonunda Aykut'u eleştirenlerin ve gitmesi için elinden geleni yapanların bu şampiyonluğu kutlamasını hak etmediğini düşünüyorum. Acaba bir gram utanç duyabilecek erdemleri var mı?

Tebrikler Fenerbahçe. İki hak eden takım vardı zaten biri şampiyon oldu. 16 da 16 kolay işte değil :)

şampiyonluk kutlamak çok amelece bir aksiyon. safi gösteriş.

hangi takım şampiyon olursa olsun, sanki kurtuluş savaşı kazanılmış gibi seviniyoruz. bok var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...