Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı

Llama

Öne çıkan mesajlar

nereye düzeldi abi

reykard dönemi şaşırtıcak ortalar yaptı bi ara

ama sonra tekrar eski halien döndü ahah

abi sen uefa kupası almıs türkiyenin en iyi takımı(!) olan galatasarayın senelerdir banko adamısın

hani demiyorum ki her ortası şutu mukemmel olsun

lan bari 10 taneden 2-3 tanesi düzgün olsun lan
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

El-Barto said:

toggie said:

koybası ile sabri'yi karsılastıranlar vardı, onlar icin yazmıstır. gg ve sabri dısında sag bek yok iste ulkede. sunu kabul etmesi lazım herkesin.

abi kanat adamına bi pas attı diye iyi bek mi oldu sabri? gökhan gönüle bak, sabriye bak, tekrar gökhan gönüle bak. senin sağ bekin hiç bi zaman onun kadar iyi olmayacak :)

he bide köybaşıyla aynı kalitede sabri, her ne kadar inkar etseniz de öyle. biri atakta daha iyi, biri defansda daha iyi ama ikiside hiç iyi değil.

Zaten Sabri GGden iyi ya da aynı ayar oyuncu demedik, aralarında uçurum var, doğruya doğru, ama sabri son 2 senedir bayağı düzeldi. Gayet yeterli (iyi demiyorum yeterli diyorum) bir bek.

Gökhan Gönül'ün de bir milli takım performansını izleyemedik, Fenerbahçe'de Gökhan Gönül şoku! manşeti milli takımda da tam gaz devam ediyor. Benim için milli takımın sağ beki Sabri'dir, GG bir milli maçta sağlam olsun da izleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

U19 Almanyayı 1-0 yenerek turu geçti bu arada. Yine Muhammed Demir attı golü (serbest vuruştan ve bayağı güzeldi). Bayağı güzel maç oldu, Almanya penaltı kaçırdı felan , ben bizim Sezeride beğendim. İşin acıklı yanı bu adamda stoper, atınç da stoper, 50 tane stoper aldık, hala samsunlu stoperide almaya çalışıyoruz muhtemelen seneye 11 stoper ile çıkabiliriz. Feci durduracağız karşı takımı. =P
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Rewendor said:

El-Barto said:

toggie said:

koybası ile sabri'yi karsılastıranlar vardı, onlar icin yazmıstır. gg ve sabri dısında sag bek yok iste ulkede. sunu kabul etmesi lazım herkesin.

abi kanat adamına bi pas attı diye iyi bek mi oldu sabri? gökhan gönüle bak, sabriye bak, tekrar gökhan gönüle bak. senin sağ bekin hiç bi zaman onun kadar iyi olmayacak :)

he bide köybaşıyla aynı kalitede sabri, her ne kadar inkar etseniz de öyle. biri atakta daha iyi, biri defansda daha iyi ama ikiside hiç iyi değil.

Zaten Sabri GGden iyi ya da aynı ayar oyuncu demedik, aralarında uçurum var, doğruya doğru, ama sabri son 2 senedir bayağı düzeldi. Gayet yeterli (iyi demiyorum yeterli diyorum) bir bek.

Gökhan Gönül'ün de bir milli takım performansını izleyemedik, Fenerbahçe'de Gökhan Gönül şoku! manşeti milli takımda da tam gaz devam ediyor. Benim için milli takımın sağ beki Sabri'dir, GG bir milli maçta sağlam olsun da izleyelim.
Yapmayın yahu, 2008 avrupa şampiyonası? hatta sonrası?
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Harbiden ha. Ne talihsiz çocuk şu Gökhan.
Fb maçında omzum kopsa oynarım diyerek iğnelerle çıkıyor, Milli Takım'da oynayamıyor bir türlü. Çok talihsiz yavrucak.

Adam şampiyonluk maçını bile yarım bırakmak zorunda kaldı, yüreğin kaldırmadı heralde tam izlemeyi, farkedememişsin. Yoksa böyle anlamsız yorumlar yapacak adam değilsin bence.

Sen de haklısın gerçi, GG dururken mecbur Sabri oynayınca Türk olarak benim de içim acıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Yok cidden can sıkıcı. Hep Milli Takım dönemi adam sakat. Cidden müthiş şanssız demek ki. O yüzden pek göremedik Milli Takım performansını Gönül'ün. :p

Yaw sakatlıktan değil de Sabri'yle rekabete giremeyeceğini biliyor, Sabri'nin yedeği olmaktansa sakatım diyip sıyrılmayı tercih ediyor işte. Yoksa zaten yine oynamayacak :P (attık zarfı bakalım)

O değil de 1-2 defa sakat olmadığı halde sakat diye fenerin göndermediği oldu daha önce, lige sakladılar. Hatta sonra Aziz bundan ceza alır mı almaz mı tartışmaları da koptu. Ama genel olarak sakat adam zaten. Yoksa koca Euro08i kaçırır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...