Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ozan Güven in da club

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

ne güzel küfrediyo ya
ama çok uzatmış, sakinleşip arabasına binip gitmeliymiş like a baws

arkadaşları falan çekiştirip sanki kavga varmış gibi bi ortam yaratmışlar da adam gayet yüzüne yüzüne sakin sakin küfrediyodu çocuğun. vurmaktan beter etmiş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

ne biçim siteymiş bu ya

SACİT ASLAN

dershane ismi gibi be hahahahahahahaha
ama güzel malzeme varmış sitede takipçisi olurum artık :)

http://www.sacitaslan.com/video/penis-bankasindan-penis-alan-kadin_1_265.html

harbi abi sitenin adına bakıp girmemiştim hiç. bugüne kısmetmiş..

abi ne salakça olay dönmüş ha. magazin muhabiri ozan güvenin tabiri ile s....nin keyfine soruyor soruyu anasını satayım.

yok bunlar ünlü diye haklı oluyorlar ben onu çözemiyorum. adam küfredecek, allahın ozanı bi de sarhoş olacak da muhabir cevap veremeyecek. hadi ağzın laf yapmıyor bre genç arkadaşım "senin yaşın büyük de ne oldu? bi sinirlerine hakim olmayı öğrenememişsin. anca küfür, anca tutun beni dedeler" de mi diyemedin evladım.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen haklı. muhabire ne bize ne ilişkisinden. rahat bırakmıyorlar adamı sonra da sinirlendirince küfür etti oluyor.

ayrıca acayip sakin küfür etmiş. resmen 2 kat etkili.

bella da gene saçmalamış. Östrojen içeren post atmak için iyice kasıyor. ya da fazla Östrojenden beynine kan filan gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

dasaaa said:

abi şu soruda bile sinirine hakim olamayacaksa gitsin anger management.

yardımcı olurlar.

o sorulardan 124151 tane gelince insan sinirlenebiliyor. alakasız yazdığın şey. cidden abartıyorlar yani magazinciler.

124151 tane soru görmedim. sadece iki tane soru gördüm orada.

dolayısı ile oldukça alakalı.

124151tane ünlü olunca magazinciler de soru krizine giriyormuş biliyon mu!
puhauua
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adama sürekli o tip özel hayatına müdahale eden sorular sorulduğu belli. Sen de gece gezerken kamerasız dolaşamasan, her gün özel hayatınla ilgili ileri geri konuşulsa, haberler çıksa ilyonlarca kişi okusa falan, sen de o küfürleri ederdin, hatta tekme tokat girerdin. Adam az bile yapmış. Bi gün bi iktidar şu magazini yasaklasa da rahatlasak, hiç de şeyimde değil o şerefsizlerin ekmek parası falan
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar soru gelse kaale almaz, iyi geceler der çıkarım ya da duruma adapte olur ve çıkışları rahat yapabileceğim yerleri seçerim.

ama tutup da "yaşın kaç senin sincap!" gibi bi argümanla geleceğimi hiç sanmıyorum..

abi bunca sene geçirmişsin bu dünya üstünde. eteğindeki taşların toplamı 2 mi?
yaşın kaç sincap, sana "alakasız küfürlü soru" sorayım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

dasaaa said:

yardımcı olurlar.

o sorulardan 124151 tane gelince insan sinirlenebiliyor. alakasız yazdığın şey. cidden abartıyorlar yani magazinciler.

o sorulardan ayni anda 243342 tane gelmio, ama uzun vadede birikiyo. o da ondan patlamis zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Valla özel hayatımın benim izin vermediğim insanlar dışındaki kişilerce bilinmesi, konuşulması beni delirtir. Sen alışabilirsen ne mutlu, ama kesinlikle etik bir şey değil magazincilerin yaptığı. Bu yüzden beterin beterini hak ediyorlar

valla ünlüysen bu olacak.
önlemini alır dışarı çıkmazsın.

ama ben hem ünlü olucam, hem gece dışarı çıkıcam hem de ne tinerci, dilenci gelicek para isteyecek, ne magazin muhabiri soru soracak, ne de millet beni rahatsız edicek diyorsa..

oh boy...

houston bi sorunumuz var!
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

barbu said:

dasaaa said:

yardımcı olurlar.

o sorulardan ayni anda 243342 tane gelmio, ama uzun vadede birikiyo. o da ondan patlamis zaten.

afedersiniz de iyimisiniz abi siz. kim aynı anda geliyor dedi ki. adam ünlü olduğundan beri her dışarı çıkışında kuyruk gibi biri takip etse. hiç soru sormasa bile sinir olur.

kaldı ki çok gereksiz ve sinirlendirici bir soru. ona ne ilişkisi nasıl gidiyorsa. ayrılma durumunda kendisi mi yazıcak nedir?

normal sokaktaki insana böyle soru sorduğunda nasıl küfür yeme ihtimalin varsa sorduğun kişi ünlü olunca bu değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

e zaten kendini satmak için herifler tv yi kullanıyor. ama gece eğlenceden çıkıp ilişkin nasıl aga diye soru sorsalar ben de sinirlenirdim.

sinirlenmicek insan da vardır orasına bişi demem. tek laf ettiğim nokta. "o ünlü, öyle dememesi gerek" tarzı yaklaşımlar. ünlü diye küfür etmiyor değil. gayet ana bacı gidebilir de yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...