Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Gençlerbirliği maçında 4. sarı kartını gören Alex, PFDK'ya sevk edilmedi. Alex, derbide oynayabilecek. (Ntvspor)

Bu ligin .unun çıktığı burdan belli zaten, bize gelince 2. sarıdan atılan adama uydurukdan ekstra ceza verip derbide oynatmıyorlar. Millete gelince 4. sarı kartı öteliyorlar, ne ala.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim takımlarla bir derdim yok ama standart olmayan kararlara uyuz oluyorum. Alex in gs maçında oynayıp oynamayacağı beni zerre kadar ilgilendirmiyor açıkcası.

Bize bir taraflarından uydurup ceza verirken başkalarına gelince es geçmesi deli ediyor. Bu kaçıncı yahu. Fernandes e verdikleri ekstra ceza da çift sarı karttan aldığı kırmızı üzerineydi, o da bir ilk olmuştu sağolsunlar. Sinirlendiği için kapıyı tekmeyelen her adama ceza verseler ohoooooooo....
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

aykut'un kalisindan/gidisinden bagimsiz gidebilir emre.

lakin yil 2012, hala ibrahim seten'e inananlar var..

Zaten TD'ye kafa kaldıran adam gitsin bir zahmet. Yarın yenisinede artistlik yapar. Bizim ülkemizde hala oyuncular TD'lere karşı desteklendiği için böyle şeyler devam ediyor. Halbuki böyle durumlarda TD en kötü TD bile olsa TD desteklenmeli. Yarın o TD gider başkaları gelir e birileri şımarırsa en kral TD bile kurtaramaz sonra.

Edit= Bunları Aykut-Emre için demiyorum olayı bile bilmiyorum. Genel olarak sölüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla haber yalan gibi geldi de, Emre kritik bir karar.

Aykut çok efendi, düzgün, karakterli bir insan olmasının yanısıra ortalamanın üzerinde iyi sayılabilecek bir teknik direktör. Ama FB'yi kaldıracak bilgi ve beceride "henüz" değil.

İstanbulspor'u kümede tuttuğu seneden beri çok takdir ederim Aykut'u, ama hala büyük takım mantalitesine yaklaşamamış bir t.d. maalesef.

Emre ise kim ne derse desin bu ülkenin şu anda en iyi ortasaha göbek adamı. Hızlı, oyun zekası iyi, teknik, çift yönlü ve son dönemde bu özelliği iyice körelmiş de olsa yaratıcı denebilir. Ama işte karakteri o kadar büyük bir problem ki, tam bomba. Elde patlamaya her an hazır. Her an bir saha içi/saha dışı olay çıkartabilir, her an tüm takımı batıracak bir şey yapabilir. Kavga eder, kırmızı kart görür, hocaya bağrır, küfreder, her şeyi yapar.

Sırf yeteneklerine bakılsa Emre Aykut'a göre çok çok daha büyük bir katkı FB için. Ama işin içine karakter ve duruş da girince hem imaj hem de o katkıyı baltalama riski dolayısıyla Aykut tercih edilir.

Bu arada

"Aykut Kocaman" said:

Bugün bazı gazetelerde Gençlerbirliği karşılaşması öncesinde Emre Belözoğlu ile aramızda geçtiği iddia edilen bir takım diyalogların, haber olarak yer aldığını gördüm.

Maç günü Emre ile bir görüşme yaptığım doğrudur. Ancak bu görüşmenin içeriği kesinlikle haberlerde yer aldığı şekilde değildir. Emre ile yaptığımız görüşmenin hiç bir bölümünde geleceğe yönelik herhangi bir değerlendirme ya da bu anlama gelebilecek bir konuşma yapmadık.

Bu tip görüşmeler, konuşmalar futbolcu ile antrenörü arasında her zaman yapılan, takımımızın içindeki tüm futbolcularla yaptığımız türden görüşmelerdir. Emre ile de görüşmemiz bu şekilde olmuştur, başka anlamlar yüklenmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

emre iyi futbolcu olabilir. emre en iyi futbolcu da olabilir. giderse takim olarak cokuse gireriz, katiliyorum. ama yine de boyle baskaldirilari falan sevmiyorum ben.

emre gider, gokay gelir. o kadar iyi olmaz belki ama, yerine biri gelir. emre icin aykut'u harcamayi kabul edemem ben.

ahmet dursun seba gitsin gibi birsey.
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut gelirken zaten top class TD olarak gelmedi ki, bunu herkes biliyordu, o ara herkesin soyledigi ve istedigi de istikrardi, simdi bir kac hata yapinca ortaya cikan zibidiler var ya OYKOT GOTSON diyen, onlardan istifade etmeye calisan gazeteci haberi bu, baska bisi degil. Kafasi calisan her insan, zamaninda her yil td degisiminden bikan her fenerli, mantikli olanin boyle bisi varsa bile, Aykut un kalmasi olacagini zaten biliyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aykutta bir farklılık bir vizyon yok ki, Daum taktiğiylen 2 ileri 1 geri takılıyoruz işte hala

Oysa şöyle göze de hoş gelecek hızlı 4-3-3 oynatacak hırslı bir hoca getirseler
Ortanın sağında Topuz, solunda Emre, göbeğe sağlam bir Sissoko ayarı adam alsak. Forvet zaten hazır sağda Dia, solda Stoch ortada Sow

Ziegler, Bilica, Baroni, Bienvenu, Caner, Özer gibi artıkları da yolla nereye giderlerse artık. Orhan Şam, Özgür Çek, Gökay'dan daha çok faydalan oh misss

Öttürürüz valla, eğer maç çözülmezse dakka 60'da sok Alex'i yorulmuş rakibe atsın 2 arapas bitti gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Özgür Çek'i harcarsak çok üzülürüm. Sol tarafımız mükemmelmiş gibi hiç bir deneme girişimi yok bu çocuk için. Zieglerden formayı kapmalı artık. Bi taksa üstüne formayı 60dk filan oynasa bence bırakmıcak bir daha ama işte. Antremanlarda filan yeterli gelmiyor snaırım hocanın gözüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmasapan bir hamle, 3 yıl nedir bikere ne gereği var bu kadar uzun sözleşmeye boncuk mu bulacaklar
Sanki Aykut'un peşinde 10 tane kulüp var da elden kaçmasın diye yapıyorlar, biz şimdi yollasak 6 ay takım bulamaz yahu

Ersun Yanal falan gelse keşke çok daha faydalı olur hem oynanacak futbola hem de gençlerin gelişimine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...