Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

said:
Samsunspor ile deplasmanda oynadığı maçın ardından, dün akşam geç saatlerde İstanbul’a dönen Fenerbahçe kafilesini, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir grup Beşiktaşlı taraftar, üzerinde Beşiktaş’ın efsanevi futbolcu ve başkanı Süleymen Seba ile Başkanımız Aziz Yıldırım’ın resimlerinin yer aldığı dev bir pankartla karşıladı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

AHAHa yalnız sadece futbola para harcamak değildiri Beşiktaş kardeş takımı için söylemeyip kendinden bahsediyorsa geçen sene Voleybolda küme düştüler(erkek), bu sezon da kadınlarda gidiciler. Kadın basketbolda da düşmeleri banko. Baya ironik olmuş

süleyman seba övülüyor orada zaten aziz yıldırım'ın yanında, sen bayağı ironik olmuşsun burada
Sosyal ağlarda paylaş

Hazard Sow'u bombaladı

Reuters
İLGİLİ HABERLER :
Derbinin hakemi Yankaya
Biletler genel satışta
Moussa Sow İstanbul'da
Fenerbahçe'nin hafta arası çilesi
Adı Fenerbahçe ile anılan Hazard, Sow'u eleştirerek "Benim için para önemli olsaydı şu an Sow'un yanında olurdum" dedi.

Adı bir zamanlar Fenerbahçe ile anılan Eden Hazard, Lille'den eski takım arkadaşı Fenerbahçe'nin yeni transferi Moussa Sow'u eleştirdi.

Eden Hazard Senegalli golcüyü eleştirdi. Fenerbahçe'den teklif aldığını belirten genç oyuncu, "Benim için para ön planda olsaydı, şu anda Moussa ile birlikte oynuyor olurduk. Ama benim için kariyer çok daha önemli" diye konuştu.

Eurosport
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DarKRideR said:

Hazard Sow'u bombaladı

Reuters
İLGİLİ HABERLER :
Derbinin hakemi Yankaya
Biletler genel satışta
Moussa Sow İstanbul'da
Fenerbahçe'nin hafta arası çilesi
Adı Fenerbahçe ile anılan Hazard, Sow'u eleştirerek "Benim için para önemli olsaydı şu an Sow'un yanında olurdum" dedi.

Adı bir zamanlar Fenerbahçe ile anılan Eden Hazard, Lille'den eski takım arkadaşı Fenerbahçe'nin yeni transferi Moussa Sow'u eleştirdi.

Eden Hazard Senegalli golcüyü eleştirdi. Fenerbahçe'den teklif aldığını belirten genç oyuncu, "Benim için para ön planda olsaydı, şu anda Moussa ile birlikte oynuyor olurduk. Ama benim için kariyer çok daha önemli" diye konuştu.

Eurosport

haklı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bilica , Caner , Ziegler , Özer , Mehmet Topuz yedeğe gecicek sekilde kabul edicekse edicek , Selçuk aynı şekilde yedek kabul edicekse kalıcak.

Bu takımı çift forvet oynatıcaksın. bienvenu - sow olarak.

4 4 2 veya 4 3 1 2
mehmet topuz denilen balta ha orda durmuş ha durmamış hiçbir fayda etmiyor,hiçbir güven vermiyor.

Takım tek forvette yeniliyor, bari bunu dene de bişey görelim,çift forvet yenilelim en azından bişey denemiş oluruz.

Adam ısrarla tek forvet devam ettiriyo şu takımı. Çıldırtıcak lan insanları.
Oynatma topuzu illa alex'i oynatıcam diyosan ortayı emre alex stoch dia yap. ziegler'i kes sola özgürü koy.
İleride henriyi al sow'un yanına.

Yedekte senegal'in sağ kanadı oturuyor.Bizim Mehmet topuz denilen standart balta 7/24 oyunda..
Oyuna kurtarıcı diye Caner ve Selçuk giriyor.

Bu herifin ciddi sorunları var sanırım.Böle donuk takıma hiçbir özgüven,hırs,mücadele ruhu aşılayamayan son derece korkak bir teknik direktör sözüm ona.

Aykut allahından bul abicim başka bişey demiyorum sana.
Allah bildiği gibi yapsın seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi 4-3-1-2 falan olmaz direk 4-3-3 oynatması lazım hocanın

Topuz kanat olarak yaramaz ama orta saha olarak iş yapar çünkü tam 7 öküz gücünde herif

3'lü orta sahanın sağa yakın Topuz, sola yakın Emre göbekte de mecbur Baroni olacak, sağ açık Dia sol açık Stoch santrafor Sow

Maç kopmazsa Alex'i dakika 60'ta sokarsın oyuna zinde şekilde 2 pas atar bitti gitti

Sol bekte mutlaka Özgür oynamalı, Ziegler'in ofansı sıfırdı bişi demiyorduk ama uzun süredir defansı da rezil oldu, direk Özgür oynamalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...