Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

volkan şen
ozan ipek
ibrahim akın (akıbeti belirsiz şike mike)
olcan adın

nasıl yetenekli sol kanat yok yahu?

ibrahim akın ile olcanı zaten geçte diğer 2 bursalının alma şansı var mı yahu GSnin saçma sapan bir rakam vermeden ? alabilse zaten direk 11de başlayacak 2 oyuncu, engin ise ilk 11 için alındığını hiç sanmıyorum.

onu geçtim engin kadro dışı kalmadan milli takıma kadar yükseldiği trabzon dönemindeki performansı ucundan yakalasın ve aklını sadece futbola versin bu sezonun çok faydalı transferlerinden biri bile olabilir GS için. tek 11 kişiyi toplamakla bitmiyor malesef iş, senelerdir kadro derinliği probleminden çekmediğimiz kalmadı. kaç senedir 2 sakat verince lige havlu atıyoruz.

kewellin stoper oynamak zorunda kaldığı günleri gördük yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Arsenal sunu yazdi bugun facebookda

Arsenal have agreed terms with Galatasaray for the transfer of Emmanuel Eboue, and everyone at Arsenal thanks Manu for his contribution towards the Club and wishes him the best of luck for the future. We're taking a look back at Manu's Gunners career over at Arsenal.com

http://www.arsenal.com/news/news-archive/emmanuel-eboue-arsenal-career-in-pictures
Sosyal ağlarda paylaş

Engin çok sorunlu adam yalnız, hani Fatih Terim disiplini falan yalan olur onun üzerinde,

Şenol Güneş tam adam etmişken ve ortada hiçbir sorun yokken aniden parlayıp, tekrar en dibe düşmüştü.

Maçın birinde yine FT oyundan falan alır, gider artistik yapar. Hop kadro dışı,

Engin kötü bir transfer değil ama işte dibe düşene kadar yine kullanabildiğini kullanır GS
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Hadi madem 6 yabancılı ilk 11 kadroları kurmaya başlansın.

Tek forvetli
Muslera
Eboue Urfalı Servet Balta
------Melo Selçuk ------
Keita --- AMC --- Engin
Baroş

AMC yazdığın yerde Kazım veya Yekta denenebilir.

Özellikle Yekta 'nın FT ile birlikte aşama kaydetmesini bekliyorum

Ayrıca tek forvette olsa beş forvette olsa formayı ilk giyecek kişi Elmander olmalı, ta ki daha iyisi gelene kadar...

ayrıca baltanın bu takımda yeri yoktur artık bana göre

kanatlar için urfalı / eboue / sabri / çağlar arasında seçim yapılabilir diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...