Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Kalmis onu atletico'ya yahu. Arda iyi ama cevresi kotu hakkaten. Sevgilisinden tut, tercumanina, kankasi olup Gs'ye gelen futbolculardan menajerine kadar butun lesler herifi sarmalamis.

Ne kadar ayıp... Sanki yıllardır tanıyorsun hepsini, ekrandan gazeteden öğrendiklerinle karaladın kaç tane insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

toggie said:

Kalmis onu atletico'ya yahu. Arda iyi ama cevresi kotu hakkaten. Sevgilisinden tut, tercumanina, kankasi olup Gs'ye gelen futbolculardan menajerine kadar butun lesler herifi sarmalamis.

Ne kadar ayıp... Sanki yıllardır tanıyorsun hepsini, ekrandan gazeteden öğrendiklerinle karaladın kaç tane insanı.

valla kisisel olarak tanımıyorum tabi ki hicbirini sevmiyorum sonuc olarak. tanımayıp da sevdigim bir cok insan da var ama aynı zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

pek sayılmaz. beşiktaşlıların abartması o biraz. BJK'da olup da milli takımda oynamayı hak ettiği halde kesilen kim var ki? Aklıma bir tek Toraman geliyor, o da zaten Terim'le kişisel kavgalıydı, Terim'in varisi Oğuz kesti (hatta bir maçta çağırdı da olay oldu)

Necip derseniz zaten dediğim gibi, kendi takımında düzenli oynamıyor.

Cenk deseniz, hem çok genç hem de ağır sakatlık geçirdi, Rüştü oynuyor ne zamandır maçlarda. (Hz. maçlarını saymıyorum)

Ersan zaten sakat biliyorsunuz.

Egemen deseniz TS'deyken "bu adamı nasıl çağrırlar Toraman varken" diye isyan eden, "bu adam defans falan değil sırf kasap" diyen, hatta "bjkya gelirse maça falan gitmem" diyen bjklılardan teker teker quote yaptırmayın bana, vaktim bol, uğraşır koyarım listeleyip buraya, üzülürsünüz :)

Nobre'yi mi çağralım?

Yarım Sabri gücündeki Köybaşı bile ülkede adam gibi sol bek yokluğundan da olsa (en iyisi olan Balta'nın hali ortada) istifade çağrıldıysa BJK'dan adam çağırmıyorlar demek hata.

BJK'ya komplo var demesi kolay, bana diyin ki "hacı şu adam kaç zamandır maçlarda 11 çıkıyor, e eksiksiz iyi de oynuyor, hakediyor bence ama çağırmıyorlar. (Toramanı hariç tuttum bak, onların üç kişi kavgası vardı Terim'le. Toraman Halil ve Topuzdu galiba, Halille Topuz sonra özür diledi de Toraman dilemedi mi ne bişi oldu affedilmedi.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...