Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

BAM üçlüsü kafadan gitsin.

Servet durabilir.

Balta yedeğe çekilsin. Belki Terim toparlar onu

Serkan yollansın, adamda ışık bile yok.

Kewell ve Neill'a teşekkür edilip plaket verilip yollar ayrılsın, 2 sene sonra antrenörlük teklif edilsin.

Zapata ve Aykut'a güle güle, Ufuk yedekte kalabilir.

Pino yollansın.

Zan yedekte iyi

1 yabancı tecrübeli stoper, 1 sol bek, 1 kaleci, 1 ortasaha, 1 yerli genç forvet şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Yalnız ben bu Yenilmez Armada geyiğini tuttum ahahahaha...

Bundan sonra maç topiklerimizi Yenilmez Armada vs X diye açalım....Yenilsek bile Yenilmez Armadayız artık...96 ruhu, Cimbom Phoenix gibi sıfatlar da kullanılabilir...

Hatta güzel bir resim bile yapılabilir, büyük puntolarla takım resminin üzerine...Yenilmez Armada geliyor!!!...

Ayrıca Yenilmez Armada'nın kanıtı şudur;

Yine 96 yılı gibi, TS-FB çekişmesi...Yine FB şampiyon...Yine Galatasaray berbat bir sezon geçiriyor...Fatih Terim geliyor...Yenilmez Armada başlıyor...Tarih tekerrür ediyor...

Valla yenilmez Armadayı geçtim, son 20 yıldır en iyi topu Galatasaray oynardı, Cruyff'un Barça'da yaptığını Derwall yapmıştı Gs'de, devrim diyebiliriz sanırım. Onun dışında Lucescu dönemi hariç Galatasaray maçları her zaman en izlenebilir maçlar oldu ( Lucescu'nun canını yiyeyim orası ayrı ) O Fb-Ts çekişmesi olan yılı hatırlıyorum yine Trabzospor ağlıyordu Fener u jelly? çekmişti. Ali Şen falan baya gazlardı ama 10 yıla gelen ilk şampiyonluktu sanırım, ardından Galatasaray'ın 4 şampiyonluğu ve UEFA'sı gelince artık sinir krizi geçiren Fenerbahçeliler tanıyorum. Aziz Yıldırım gelmese ve 2000'lerde toparlamasa takımı resmen kaybolup gidebilirdi koskoca Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

BAM üçlüsü kafadan gitsin.

Servet durabilir.

Balta yedeğe çekilsin. Belki Terim toparlar onu

Serkan yollansın, adamda ışık bile yok.

Kewell ve Neill'a teşekkür edilip plaket verilip yollar ayrılsın, 2 sene sonra antrenörlük teklif edilsin.

Zapata ve Aykut'a güle güle, Ufuk yedekte kalabilir.

Pino yollansın.

Zan yedekte iyi

1 yabancı tecrübeli stoper, 1 sol bek, 1 kaleci, 1 ortasaha, 1 yerli genç forvet şart.

$u buyuk fantazi abi. terim de gelse bu kadar adamı yollayamaz gs. kitabında yok yani =P
Sosyal ağlarda paylaş

pino bence kalsın zaten fazla parada almıyor iyi yedek olur ondan.stancuyuda elden çıkarmak zor olur bence oda kalıcak bu sene.geriye bi baros,culio ve cana kalıyor zaten ki mümkünse 3 ünüde elimizde tutalım.

kewell,neill ın sözleşmesi bitti zapata ve aykut ta kesin gidici.bam üçlüsünden barış gitti ayhanı terim zaten sevmiyor bi mustafa kaldı onuda gönderdiğimiz günü bayram ilan ederiz

ha bunlar yeterli olurmu olmaz tabi.daha serkan,servet,gökhan ve aydın var kesin gönderilmesi gereken ama servet ve gökhanı kesin göndermez zaten hatta bana stoper bile almaz gibi geliyor bu ikili ile başlarsa şaşırmayın.hatta bence kazımda gönderilmeli ama işte terim onuda bırakmaz.bence seneyede defans konusunda çekeceğimiz var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...