Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

allah alalh demin oynadım 30 saniyede oyun geldi girdim ezdim çıktım felan?

adamlar oyuna yeni hero koyuyor patch çıkarıyor diye tapıyorsun valve a anladım da yani komik şeyler iddaa ediyorsun bazen

bende 1750lerdeyim şu hontv geldiğinden beri izleyemedim bile, baya hızlı geliyo. mmye girdikten 15-20 sn sonra geliyo bana sıra. ölmüş vs.. gibi bi durumu yok bence.

bi de fede'nin dediği gibi dota hona göre çok yavaş, eğer dota 2'de eski dota hızındaysa bayar beni gibi geliyo. şimdiye kadar sadece açılıştaki turnuvayı izledim, onda biraz yavaş gibi geldi ama tam emin olamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

LOL'ün 15 milyon aktif oyuncusu var diye hatırlıyorum, her durumda adamlar yerlerini sabitledi. Hon'un aktif oyuncu sayısı 40k idi bundan 1 ay evvel. HON üzerine şikayetlerde her geçen gün artıyor. Profesyonel HON oyuncuları Dota 2'ye geçmeye başladı zaten çoktan. Benim fanlık yapmama gerek yok yani sonuçları görebilmem için.
Sosyal ağlarda paylaş

somut şeylerden bahsediyorum
bana şu bu kadar oynanıyor bu bu kadar oynanıyor gibi şeylerle gelmeyin ya
bf3 mw3 karşılaştırmasında mw3 daha çok satılıyo denince LLOLO BEYİNSİZ AMERİGALILAR ALIYO ONU diyosunuz burda satış rakamından bahsediyosunuz, lolün hon ve dotaya göre ne kadar dumbed down olduğu su götürmüyorken şu tartışmaya sokmak bile anlamsız
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

bence en iyisi lol
geçen streamden bu adamların tuncadan dota 2 oynayışını izledim ve buna kanaat getirdim
hon zaten baya kötü onu katmaya gerek yok

o ilk turnuva dısında dota 2 izlemdim o yüzdne bişi diyemem dota hakkında pek ama lol bencede en iyisi bu moba mevzusunda
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

LOL'ün 15 milyon aktif oyuncusu var diye hatırlıyorum, her durumda adamlar yerlerini sabitledi. Hon'un aktif oyuncu sayısı 40k idi bundan 1 ay evvel. HON üzerine şikayetlerde her geçen gün artıyor. Profesyonel HON oyuncuları Dota 2'ye geçmeye başladı zaten çoktan. Benim fanlık yapmama gerek yok yani sonuçları görebilmem için.

abi şu nasıl bi karşılaştırma. hon'da aynı anda oyun oynayan kişi sayısı 50-60k arası şu anda, aktif dediğin bu sanırım. LOL'de de 15 milyon kişi aynı anda mı oynuyo oyunu?

bi de açıkçası ne proların geçişi(adamlar daha fazla parayı görmüştür), ne oynayan kişi sayısı umrumda olur. hangisinden zevk alırsam onu oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Kaede said:

bence en iyisi lol
geçen streamden bu adamların tuncadan dota 2 oynayışını izledim ve buna kanaat getirdim
hon zaten baya kötü onu katmaya gerek yok

o ilk turnuva dısında dota 2 izlemdim o yüzdne bişi diyemem dota hakkında pek ama lol bencede en iyisi bu moba mevzusunda

abi dota2 ye geldiginizde fikirleriniz 180 derece donucek emin olun. ben lol ü betadan beri oynarım , sonradan competitive dondum son 3 turkiye turnuvasında derece falanda aldık yani emek verdigim bir oyundur lakin oyun eglenceli ve guzel tasarlanmış olsada tartısmasız dotanın dumbed down versiyonu , ben bunca tecrubeye bu dedıgımın arkasında sonuna kadar dururum..en basitinden olunce gold kaybetmemek meta gamede okadar buyuk farklara sebep oluyorkı , herseyi gectim skill cap dusuyor oyunu carrylemek adına.. flash desen oyun mekanigi haline gelmiş bir saçmalık..nekadar nerfledılerse nerflesınler herzaman iddia ettim bugun flashi kaldırsınlar etraf feedfest olur , sırf flasha guvenıp gank mank sklemeyen oyuncu dolu etraf.. meta game desen su ana kadar oynadıgım mobaların ıcınde en iticisi haline geldı. abi bi zamanlar mainim olan nidalee ye bile atmogs core olmuş ... bukadar boku cıktı 2 item kombinasyonunun...Riot games e ne demeli ? kac milyon kayıtlı hesap var aylık allah bilir ne miktarda paraları cebe ındırıorlar.. yıllardır bu adamlar oyunun ana sistemlerine eklentiler yapıp yenilikler getiriceklerine (pause/ spec / mm sistemi ) afedersınız hero ve skin sıçtılar ve bunun yanında dominion diye bayık otesı bı map yaptılar ... dota2 cıktı ne oldu , spec geldi masteryler falan deisti bunlar geç kalınmış çırpınışlar , tam olarak bu yuzden lol benim gozumde bir dota2 asla olamayacak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...