Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IE wins

reddiye

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yıllarca kullanmadım ben. Sürekli internet bağlantısı olan bir bilgisayarım olduğunda Opera 6 ile başlamıştım. 20-25 gün kadar önce Chrome kullanmaya başladım yıllarca hep Opera kullandıktan sonra ama yine Opera'ya döneceğim sanırım. Alışmışım bir kere.
Sosyal ağlarda paylaş

Siteyi 12 yaşında cocuga falan yaptirmişlar herhalde veya host firmalarinin sundugu sitebuilder falan kulanmişlar.

50-100tl bişeyler verip hazir script almayıdamı akıl edememişler.
----------
Arkadaşlar konuşmak birseyler yazmış olmak ,karlamak için boyle yazılar yazıp komik duruma düşmeyin.
Bu kadar yazı yazıldıktan sonra www.canlipetshop.com sitesini incemek istedim Sonuç su sekildedir.
Site zaten hazır script.ticari web sayfasıdır.boyle bir sitenin yazılım maliyeti (üzerine 30-50 ye yakın php modul yuklenmiş haliyle) bu haliyle 3000 tl den başlar.site kapıda odeme -eft-havale -kredi kartı sistemi ile alım yapmayı saglar.ayrıca ssl ile korunmaktadır.>Ticar web sayfalarında görsellik aranmaz.Fonksiyonel olması çok önemlidir.Site teması sade bir temadır.Sanırım özelikle bu şekilde secilmiştir.Site oscomerce scriptin geliştirilmiş halidir.Chrome internet explorer üzerinden calışır.kendi basına bir browser değildir.i explorersiz chrome kullanılmaz.Programcılar siteleri ie de test ederler.Bundan dolayı diger browserlerin bazı sayfaları açarken tema kayması ve kod hataları göstermesi normaldir.çünkü css kodlarını tam olarak tanıyamıyor yetersizdir ve geliştirilmektedir.Browserler sayesinde yazılım firmaları büyük paralar elde etmektedir.Bunu farkında olan google firmasıda choreme çıkararak bu alandaki aslan payını almaya çalışıyor fakat daha yiyecek çok fırın ekmeği var.
Sosyal ağlarda paylaş

Webmaster said:

Siteyi 12 yaşında cocuga falan yaptirmişlar herhalde veya host firmalarinin sundugu sitebuilder falan kulanmişlar.

50-100tl bişeyler verip hazir script almayıdamı akıl edememişler.
----------
Arkadaşlar konuşmak birseyler yazmış olmak ,karlamak için boyle yazılar yazıp komik duruma düşmeyin.
Bu kadar yazı yazıldıktan sonra www.canlipetshop.com sitesini incemek istedim Sonuç su sekildedir.
Site zaten hazır script.ticari web sayfasıdır.boyle bir sitenin yazılım maliyeti (üzerine 30-50 ye yakın php modul yuklenmiş haliyle) bu haliyle 3000 tl den başlar.site kapıda odeme -eft-havale -kredi kartı sistemi ile alım yapmayı saglar.ayrıca ssl ile korunmaktadır.>Ticar web sayfalarında görsellik aranmaz.Fonksiyonel olması çok önemlidir.Site teması sade bir temadır.Sanırım özelikle bu şekilde secilmiştir.Site oscomerce scriptin geliştirilmiş halidir.Chrome internet explorer üzerinden calışır.kendi basına bir browser değildir.i explorersiz chrome kullanılmaz.Programcılar siteleri ie de test ederler.Bundan dolayı diger browserlerin bazı sayfaları açarken tema kayması ve kod hataları göstermesi normaldir.çünkü css kodlarını tam olarak tanıyamıyor yetersizdir ve geliştirilmektedir.Browserler sayesinde yazılım firmaları büyük paralar elde etmektedir.Bunu farkında olan google firmasıda choreme çıkararak bu alandaki aslan payını almaya çalışıyor fakat daha yiyecek çok fırın ekmeği var.

AAHAHAHHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bundan dolayı diger browserlerin bazı sayfaları açarken tema kayması ve kod hataları göstermesi normaldir.çünkü css kodlarını tam olarak tanıyamıyor yetersizdir ve geliştirilmektedir.

BUNA AYRI GÜLÜCEM AHAHAHAHA

Chrome ve yeni nesil browserlar ie6nın sunduğu özelliklere yetemiyor. AAHHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Webmaster said:
Browserler sayesinde yazılım firmaları büyük paralar elde etmektedir.Bunu farkında olan google firmasıda choreme çıkararak bu alandaki aslan payını almaya çalışıyor fakat daha yiyecek çok fırın ekmeği var.

tipik paranoyak yeni webmaster lafı olmuş.

ederse etsin yahu size ne. bize ne.
program kullanışlı mı değil mi, bizim derdimiz o.
chrome kullanışlı mı, evet. o zaman sorun bitmiştir.
"google'a para yedirmemek için chrome destekli yapmadık".
Sosyal ağlarda paylaş

valla pzts iskenderuna döncem, siz webmasteri benim saldığımı düşünüyorsunuz adamlar da benim siteyi kötülediğimi sanıyorsa çok ayıp olcak mis gibi pet shop herşey ucuz herşey çok güzel süper bir yer murat ağbiii :D okuyorsan dönünce kaynağınızı yapcam söz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Webmaster said:

bu haliyle 3000 tl den başlar.site kapıda odeme -eft-havale -kredi kartı sistemi ile alım yapmayı saglar.ayrıca ssl ile korunmaktadır.>Ticar web sayfalarında görsellik aranmaz.Fonksiyonel olması çok önemlidir.Site teması sade bir temadır.Sanırım özelikle bu şekilde secilmiştir.Site oscomerce scriptin geliştirilmiş halidir.Chrome internet explorer üzerinden calışır.kendi basına bir browser değildir.i explorersiz chrome kullanılmaz.Programcılar siteleri ie de test ederler.Bundan dolayı diger browserlerin bazı sayfaları açarken tema kayması ve kod hataları göstermesi normaldir.çünkü css kodlarını tam olarak tanıyamıyor yetersizdir ve geliştirilmektedir.Browserler sayesinde yazılım firmaları büyük paralar elde etmektedir.Bunu farkında olan google firmasıda choreme çıkararak bu alandaki aslan payını almaya çalışıyor fakat daha yiyecek çok fırın ekmeği var.

sen bu cahillikle bu hatalar ile bilgisizlikle 3000 tl kazanıyorsun ya helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

şöyle saçma toplama siteleri kakalayıp 2000 lira para çeken herifler var ya.. helal olsun onlara parayı veren enayi olmasaymış.

şuradaki sitenin 300 katı fonksiyonel ve işe yarar projeler ortaya koyup bu adamların kazandığı parayı kazanamayan insanlar var. gerçekten helal olsun. parayı veren oldukça çakacaksın fiyatı diyorum.

abi düşünsene adamın ettiği lafları bilgisayarın b'sinden anlamayan birine edersen tabi inandırıcı olur. google'ın yemesi gereken çok fırın ekmek varmış :)

ben google olsam şu adamı işe alır karımı 20 katına çıkarırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Chrome internet explorer üzerinden calışır.kendi basına bir browser değildir

NEY?

chrome kullanırken proxy ayarlarini yapmak isteyip, ayarın ie üzerinden yapılması gerektiğini görünce bunu sanmış olabilir.

olmayabilir de.

veya şu navige.com'un şeysini yaparken de görmüş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

reddiye said:

Şimdi efendim, reklam gibi olmasın bir pet shop var iskenderunda ancak satışlarının 90% dan fazlasını internetten yaptıklarından dolayı dükkan üzerine pek düşmemişler. Neyse konu da bu değil zaten, site şu: http://canlipetshop.com/
Son gittiğimde adamlara siteniz dünya kadar hata veriyor dedim. Bir ürün araması yapınca da ayrı hata veriyor falan dedim (ben chrome kullanıyorum). Adam chrome dan olabilir o hata dedi chrome uyduruk falan dedi. Yahu dedim benim tanıdığım explorer kullanan insan kalmadı falan derken adam gel stats lara bakalım dedi. Bir girdik ki tüm girişlerin %60 ı IE %4 chrome % 20 firefox kalanı da diğerleri işte. Az girilen bir site de değil hani maşallah dedim.
Sonuç: akvaryum hobisiyle uğraşanlar çok internete girmiyor evet.

senin yerinde olmak istemezdim reddiye:)...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...