Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arada Derede Kalmış Filmler

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
http://3.bp.blogspot.com/-TfXLhV5iWZ4/Tcg5AZ6FHfI/AAAAAAAAAHI/EzhxOy-mSg4/s1600/poster.jpg

bir öğretmenin, kızının havuza düşerek ölmesinin kaza değil de öğrencilerinin birinin işi olduğunu araştırmasını ve öğrenciler de dahil pek çok karakterin birşeyler itiraf etmesini konu alıyor. farklı kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

el secreto de sus ojos için arada kalmış denemez tabi, güzel filmdi.

aslında buradaki çoğu film için arada kalmış denmemesi lazım ama işte cilalı kaplı içi boş amerikan sineması öyle bir trollüyor ki ortalığı, dünya sinemasının seyredilesi filmlerinden, sadece özel olarak araştıranlar haberdar oluyor.

mesela şu film, geçen gün 2. kez seyrettim. bulmak bile mesele.

También la lluvia (2010)

ya da şu... buralarda vardır seyredenler mutlaka ama çevremde çok film seyrediyorum diyen kimse adını duymamış. olağanüstü bir film.

Machuca (2004)

hele bu... bilen yok.

Vozvrashchenie (2003)

daha neler var, bunlar ilk aklıma geliverenler. bunların hiçbiri aralarda kaybolacak filmler değil.

neyse zaten güzel bişeyler arayanlar bi biçimde bulup seyrediyorlar. rocky ile tatmin olanlar da rocky ile tatmin oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Harald hapishaneden yeni çıkmış ve üvey annesi ile babasının yanına dönmüştür. Genç adam, babasına bir başka hapishanede tutuklu olan kardeşi Ludvig'i bulup getireceğine söz verir. Ancak Ludvig, seri cinayet işlemiş kadın katili, azılı bir mahkumdur ve kaçmanın hemen hemen imkansız olduğu bir İsviçre hapishanesinde yatmaktadır. Ama Harald ve üvey ailesinin bazı planları vardır

Tek kelimeyle harika , kesinlikle izleyin bu film beni çok eğlendirdi özellikle piskopat kardeşler haha
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...