Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arada Derede Kalmış Filmler

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

oyle olmuyor hacit iste
hakketen arada kaliyor bazilari, underrated filmler cok var.

reklam meklam bayagi etkili sinema olayinda, adam guzel film yapiyor garibim fragman gosteremiyor tum sinemalara sokamiyor vs kaliyor kuytuda.

ilk gelen aklima ornek oldboy mesela kac sene sonra kult oldu turkiyede, serinin diger 2filmi de oyle.
in the mood for love ile 2046 de cok sonra unlu oldu mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bir bakış açısı o da ama...bu topikte amaç genel olarak vizyonda pek tutunamamış hatta vizyona türkiye'de girmemiş ama böyle internetten şansa indirilen veya dvdciden öylesine,gönlsüzce,satıcnın tavsiyesiyle alınan ve izledikten sonra da beğenilen..vay be neymiş bu yaw,iyi ki almışım"dedirten filmleri koymak olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

the man from earth arada kalmış değil bence ama kesinlikle izlenmeli.Gerçi ben ilk izlemeye çalıştığımda uyuya kalmıştım.

Benim önerim Burn After Reading.O da underrated mı değil mi tam bilemedim.Ama Brad Pitti başrolde değil de yan rolde izlemek keyif vericiydi ve tabiki georgeun oh my fuck repliği
Sosyal ağlarda paylaş

amma takildiniz arada kalan kalmayana, 13 yasinda adam icin su 5-10 senelik eski efsane filmlerin hepsi arada kalmis iste, koyun gitsin neden etkileniyorsaniz :)

oldboy ornegin nerden bilecek adam simdi daha yeni 17 yasina ayak basti ise, anca burdan gorur. man from earth kesinlikle arada klamis bir film yeni nesil icin.
Sosyal ağlarda paylaş

cabot said:

Benim önerim Burn After Reading.O da underrated mı değil mi tam bilemedim.Ama Brad Pitti başrolde değil de yan rolde izlemek keyif vericiydi ve tabiki georgeun oh my fuck repliği

abi o film arada kalsın. dışarıda kalsın. yok olsun. iyi olur yani öyle olursa. düşünüyorum, beğenilecek hiçbir yanı yok filmin.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi kötü çirkin filmi de arada kalsın o zaman 80 sonu 90 başı doğanlar ne bilsin onu...66 yapımı sonuçta mı demeliyiz,yapmayın!topiği ben açmadım ama açılma amacının ne olduğunu belli.Bugün ne seyrettiğiniz topiğinde zaten buraya yazdıkalrınızın çoğu var...buranın bir farkı olmuyor ki öyle.
Kanuni said:

amma takildiniz arada kalan kalmayana, 13 yasinda adam icin su 5-10 senelik eski efsane filmlerin hepsi arada kalmis iste, koyun gitsin neden etkileniyorsaniz :)

oldboy ornegin nerden bilecek adam simdi daha yeni 17 yasina ayak basti ise, anca burdan gorur. man from earth kesinlikle arada klamis bir film yeni nesil icin.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

iyi kötü çirkin filmi de arada kalsın o zaman 80 sonu 90 başı doğanlar ne bilsin onu...66 yapımı sonuçta mı demeliyiz,yapmayın!topiği ben açmadım ama açılma amacının ne olduğunu belli.Bugün ne seyrettiğiniz topiğinde zaten buraya yazdıkalrınızın çoğu var...buranın bir farkı olmuyor ki öyle.
Kanuni said:

hmmm sende haklisin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...