Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

devlet nikahsız yaşamayla mücadeleye hazırlanıyor.

escape

Öne çıkan mesajlar

Napolyonn said:

ya burada evlenmek belki size cool gelmiyo olabilir ama evlenmeden yaşayan çiftlerde ayrıldıktan sonra en büyük sıkıntıyı kadın çekiyor. evlilik bi yerde kadının haklarını güvence altına alıyo ayrıca ilkokul hayat bilgisi dersinde gördüğümüz üzere aileler toplumun çekirdeğidir.

bu hala bizi coolluk peşinde sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Boşanınca ortada kalan kadın sorununu çözmenin tek yolu onları kendi ayakları üzerinde durabilecek bir birey haline getirmektir..

Eğitim diyorum ekonomik özgürlük diyorum kısaca,

Ama şakirtlerin kafalarındaki kadının bu olmadığını sanırsam hepimiz biliyoruz...

Bir forum üyesi de evlenince coolluğunuz mu bozulacak evlenin demiş, sanırsam komik bir insan kendisi...
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

öyle bir şey yazmadım. isteyen evlenmeden yaşasın beni ilgilendirmez ancak olayı daha ilk mesajdan şeriyat geliyoya bağlanması komik geldi. sscb dışında sanırım şimdiye kadar her ülkenin evlendirme politikası vardır. almanya da özellikle devlet para veriyodu galiba.

almanyada kalmasam inanacaktim nasil da totosundan sallamisin. o cocuk yapmak icin karistirdin sen. almanynin %80'i evlenmeden takiliyor. ha iyi bisi mi kötü bisi mi onu tartisabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

balonlu üyeler dışındakilerin napolyona argümana girmemeyi cevap yetiştirmemeyi öğrenmesi gerek.
bence balonları geri verilsin daha forumu çözememişler :D

akp sempatizanları şey dedi mi
"amarikada papaz evlendiriyo, biz de imam nikahı istesek laikler sokağa dökülür, nasıl demökrösü bu?"
Sosyal ağlarda paylaş

desteklerim mucadeleyi

ama su sartla

imam nikahi ile yasayip cocuk sahibi gak guk olup bosol bosol bosol ile bosayip kadina zirnik vermeyen mandalarlada mucadele edilicekse

ha yok ben imam nikahi sayesinde 2-3 kadin almis adamlara dokunmam, genclere dokunucam diyorsa battle star galactica derim ole devlete

imam nikahli mandalarada dokunamazlar, sirf mecliste bole kumasi olan 24 milletvekili var benim bildigim, reco icin bile karisina komsfrini verdi, kuma almis gizliyor basindan diyorlarda inanmadim ona
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

ya burada evlenmek belki size cool gelmiyo olabilir ama evlenmeden yaşayan çiftlerde ayrıldıktan sonra en büyük sıkıntıyı kadın çekiyor. evlilik bi yerde kadının haklarını güvence altına alıyo ayrıca ilkokul hayat bilgisi dersinde gördüğümüz üzere aileler toplumun çekirdeğidir.

e iyi de sana ne?
evlenir evlenmez, o kendi bileceği iş.
(meali: insanlar artık nikah olmadan yaşayabilmek istiyor. nişan gibi yani. ha senin açından nikahsız evlilikler kötü sonuçlanıyorsa, o zaman halkı bilgilendirirsin, ama bir şeyi insanlara zorlayamazsın)

akp'yi savunacak zamanda liberal takılıyorsun,
ama gerektiğinde akp'yi savunmak için muhafazakar takılıyorsun.

bir karar ver ne yapacağını.

liberal birisi olarak "artık evlenmek çağdışı kalmış bir sistemdir, insanlar istediği gibi yaşayabilmelidir" demen lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler tüm topigi okudum,yanılıyorsunuz haksızsınız

bakınız siz hukumetin bu davranısını cesitli argümanlarla eleştirmeye calısıp,maglum terör örgütü ergenekonun ekmegine yag surmeye devamede durun,sevgili başbakanımız türkiyenin aile yapısının,ahlak yapısının bozulmasına izin vermeyecektir!!!!!böyle bir davranışa kimse yeltenmesin!!!!!başarılı da olamaz,biz ki abdülmecitin,fatihin torunlarıyız,bu ülkenin ahlak yapısını,örfünü,adetini bozdurmayız!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

birsorumolacak said:

beyler tüm topigi okudum,yanılıyorsunuz haksızsınız

bakınız siz hukumetin bu davranısını cesitli argümanlarla eleştirmeye calısıp,maglum terör örgütü ergenekonun ekmegine yag surmeye devamede durun,sevgili başbakanımız türkiyenin aile yapısının,ahlak yapısının bozulmasına izin vermeyecektir!!!!!böyle bir davranışa kimse yeltenmesin!!!!!başarılı da olamaz,biz ki abdülmecitin,fatihin torunlarıyız,bu ülkenin ahlak yapısını,örfünü,adetini bozdurmayız!!!!

abi yeter arrtık iş bulun kendinize. feyk alıp gelip insanların sinirlerini bozmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

@pentagram

o gariban kızları nikahı altına almasaydı aşiret ağaları,devlet büyükleri,iş adamları,onların hepsi önüne gelenin altına yatan fahişeler olacaklardı,5 kuruşa kendilerini satcaklardı aga,nankörlügün bu kadarı olur tesüf ederim,üstelik dini vecibemiz de sayılır peygamber efendimizden dolayı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...