Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed - The Run

jonq

Öne çıkan mesajlar

NFS'nin en güzel Arcade oyunu zamanına göre NFS2U, all-time olarak Most Wanted idi bence. Undercover'dan ise tiksindim, 15 saniye falan oynayıp sildim direk. Bakalım bu nasıl olacak.

Sim'lerin hepsi ayrı güzel zaten de Shift 2 özellikle yönetmiş. Sim ağırlıklı ama arcade/rpg kırıntıları da barındıran, flashback saçmalığının olmadığı güzel bir alet olmuş.

Bir arcade bir sim çıkarıp orta vadede herkesi memnun etmek de akıllı bir strateji bence, sürekli arcade çıkardıkça Tomb Raider gibi suyu çıkmaya başlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Hayatımda oynadığım en sürükleyici araba yarışı. Bir solukta oyunun yarısına geldim. Oyun Çökmese bitirene kadar kalkmazdım herhalde.

Konsol arayüzüne sahip mouse u hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz.
Kontroller konsoldan çakma ( A - Gaz , Z- Fren, Sag,sol ok tusları vs.) ama değiştirebiliyorsunuz yalnız ben OK tuslarını atayamadım Numlocktaki tusları atamak zorunda kaldım.
Aksiyon sahnelerde konsol oyunlarındaki tuş spamlama olayı var. ( Sag a bas, Enter a bas vb. )
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Hayatımda oynadığım en sürükleyici araba yarışı. Bir solukta oyunun yarısına geldim. Oyun Çökmese bitirene kadar kalkmazdım herhalde.

Konsol arayüzüne sahip mouse u hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz.
Kontroller konsoldan çakma ( A - Gaz , Z- Fren, Sag,sol ok tusları vs.) ama değiştirebiliyorsunuz yalnız ben OK tuslarını atayamadım Numlocktaki tusları atamak zorunda kaldım.
Aksiyon sahnelerde konsol oyunlarındaki tuş spamlama olayı var. ( Sag a bas, Enter a bas vb. )

ok tuşlarıyla araba yarışı oynayan kaldı mı yau :p

full ayarlarda bile bi sorunla karşılaşmadım ben. hikayesi daha doğrusu oynanış tarzı sayesinde en sürükleyici nfs olmuş. ama diğer yandan da nfs değil. yarıştan çok aksiyon filmi gibin. çok iyi değil ama diğer yazanlar gibi beni de en çok saran nfs oldu uzun zamandır. devam edesi geliyor insanın, her yeni yarışta ne olacak merakıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

ben :P

PC de Gamepad kullanmaya ısınamadım bir türlü, onun dışında her oyunda WASD kullanmama ragmen nedense arabaları sağ elimle kullanmak daha cazip geliyor :)

Çok saçma salak buglar var oyunda. Ilk patchde baya bir toparlanacak gibi görünüyor. Oynamayı düşünenler patchi beklesin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...