Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kraliyet Düğünü ( The Royal Wedding)

Llama

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:

David Cameron'un oğlu olsa ve gemi alsa merak etme İngiltere'de iki katı kıyamet kopar. İşe bisikleti ile gidiyor İngiltere başbakanı. 500 milyonluk özel BMW ile değil :)

dogru biz de de tayyeap bisikletle gitsin meclise sonra yolda tinerci soksun bıcagı noldu valla basbakan cevre sevgisi yüzünden sehit oldu.lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:

adamlar ne güzel kraliyeti sembolik de olsa devam ettiriyor bizim çok bilmişlerimiz osmanlıyı sürgünü yolluyor. kendi değerlerimize sahip çıkacağımıza burda da 6 sayfa, sözlükte yüzlerce kişi prens kel kalmış, kate çok zarif diye elit elit takılıyo. yazıklar olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

@Dyna Adamlar devletin/halkın parasıyla evlerine tuvalet vesaire yaptırdılar diye o kadar senenin üstüne labour a oy vermediler be daha ne olsun. ^^

Sotto said:

İngiltere'nin geleceği pek yok, düğün vs kurtarmaz...Üretim çok azaldı,sanayi 0 neredeyse...
Ama eğitimdir, turizmdir deli para akıyor tabii...
Şu dil okullarında dönen parayı düşünüyorum ben esas...

Haklısın üretim az falan fişman, fakat bahsedildiği gibi post-endüstriel bir toplum varsa al sana İngiltere. Bütün bilgi ekonomisi heriflerin oyuncağı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:

adamlar ne güzel kraliyeti sembolik de olsa devam ettiriyor bizim çok bilmişlerimiz osmanlıyı sürgünü yolluyor. kendi değerlerimize sahip çıkacağımıza burda da 6 sayfa, sözlükte yüzlerce kişi prens kel kalmış, kate çok zarif diye elit elit takılıyo. yazıklar olsun.

troll alert
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...