Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade: With Fire & Sword - Multiplayer

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

Sereglin said:

foreveralonesingleplayer başlığı açabilir. teşekkürler.

Eğitimlere ne zaman başlasak Ahmet ?

rune'dan gördüğümüz üzere Ahmet bu tarz oyunlarda bana yenilmeye mahkum. Buna Ahmet'i ciddi bir oyuncu olarak gören herkesi de dahil ediyorum dolayısıyla. başlattırmayın beni multiplayer'a üzülürsünüz
Sosyal ağlarda paylaş

biraz çeşitlilik şart abi. level sistemi gibi mesela. c-rpg modları var biliyorum fakat her serverda geçerli olmuyor.

ayrıca with fire and sword'un parasını taleworlds'e yakıştıramadım. bildiğin mod gibi birşey bu zımbırtı. ne bir grafik güncellemesi var ne birşey. sadece yeni silahlar ve ordular gelecek.

dlc'yi oyun olarak satma çalışmaları bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Sereglin said:

foreveralonesingleplayer başlığı açabilir. teşekkürler.

Eğitimlere ne zaman başlasak Ahmet ?

rune'dan gördüğümüz üzere Ahmet bu tarz oyunlarda bana yenilmeye mahkum. Buna Ahmet'i ciddi bir oyuncu olarak gören herkesi de dahil ediyorum dolayısıyla. başlattırmayın beni multiplayer'a üzülürsünüz

Valla rune'u 2 lan party dısında oynamadım. Ama şu kadarını söyleyebilirim ki, Sina bu oyuna başlarsa kılıoımı parlatmaya layık bir savaşçı olamaz, o gamer kapasitesinden merhum.

Çalışmalara tez vakit başlansın, sadık oyuncular belli olsun.

Sonra kan dökmeye başlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Kaede said:

sıfır bilgiyle girsem sanırım gene de ok tuşları ile oynıyan birini dövebilirim

evet söz ardethte

gelirsen sanıyorum rage mode on olucaksın asfasd. ciddiyim.

Rune mount and blade'ten delikanlı değil, çok üzgünüm.

Sina ok tuşlarıyla oynayan engelli bir arkadaş.

Kaede oyuna başlarsa ogrenene kadar anamız avradımız sabahlara kadar düzülecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik Ludus Açılıyor!

Sadece 2 gün 4 saat kaldı.

Köylerinizi, şehirlerinizi, kalelerinizi, derebeyliklerinizi terketmeye hazırlanın. Karınızı, çocuğunuzu, ailenizi son bir defa kucaklayın. Efsanevi ordu yeniden toplanıyor.

Ludus açılmadan önce, eski dönem üyelerimizin kendilerini şu 2 gün içinde ısınmak adına savaş alanına davet ediyoruz. Son gün gelip, bizleri ve kendilerini rezil edecek seviyede oynamalarını istemeyiz.

Daha önce savaşmamışlara da kapımız açık olacak. Düzenleyeceğimiz eğitimlere katılmalarını rica ediyoruz. En kısa zamanda potansiyelinize ulaşacak ve bizlere de gerçek yeteneklerinizi göstereceksiniz.

Lord Fizban'dan da bizlere bir Pati Arena açmasını talep edeceğiz. Göstereceğiniz ilgi Lord'umuzu gururlandırıp bu işlemi hızlandırabilir.

KILIÇLARI, OKLARI, YAYLARI, ATLARI KUŞANIN! Savaş hiç başlamadığı kadar vahşice başlıyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin'le konuştuk, bariz tekrar diriltiyoruz Pati clanımızı.

Ludus'u tekrar hizmete açıyoruz oyun cıkmadan, belli gruplar kurulacak egitimler başlayacak.

Zaten şu an kimse başka bir online oyun oynamıyor, hepsinin en kötü dönemi.

Emegin karsılıgını vermeyen oyuncuyla da zerre vakit harcamıyoruz, hiç kusura bakmayın. Çünkü her 3 oyuncudan 2'si "LA BU NE LA 2 OK YEDİM ÖLDÜM" gibi acemi beyanlarla oyuna küfredip bıraktıgı için, biz emegimizi hakeden adamlara veriyoruz.

ve şu topicte nası godum nası gömdüm diyen adamlar aylarca blok yapamayıp oyunu vırakacak bunu da biliyorum.

u gonna get mad.

Sabırlı oynayanlarda tanrı oluyor işte, go go go.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...