Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Song of Ice and Fire

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bişi okumadan soft bi spoiler isticem sizden sadece evet hayır tarzı basit bi cevap verin spoiler vermeden ona göre bağlanıcam karaktere sdfsd

Viserys ilerde akıcak mı yoksa hep böyle sümsük tarzı mı takılıyor? ölüp ölmeyeceğini falan sakın söylemeyin lütfen sadece akıp akmayacağını merak ediyorum :D

Sosyal ağlarda paylaş

Üstadların zinciri

kuzgunlar, çelikler, büyüler, tarih, silahlar vs gibi konuları temsilen farklı metallerden yapılan bir zincir halkası var. öğrendikçe o bilgiyi temsil eden halkayı takıyor.ne kadar çok konuda bilgiliyse o kadar büyük zincirleri var. adamın üstadlığını ölmeye yarıyor kısaca =)

Sosyal ağlarda paylaş

lan kitapta ara sıra flashforward yapıyordum.

2. parta bakiyim dedim bi sayfa açtım ve açtıgım sayfada çok ağır spo yedim

ağır spo okuyan pişman olur

açtım sayfaı direk jon : babamı öldürdüler

gece nöbetinden firar ediyor jon nedi harcıyorlar.hem spo yediğim için sinir oldum hemde daha çok merak ettim sdfds

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

tüm kitaplar

Çok var daha, çoooook. 4. kitapda bile yoklar yani. 3. kitapta biraz geçiyorlar sadece. Temmuz'da çıkacak 5. kitapda oldukları tahmin ediliyor ama.

3.kitap

gösteripte vermiyorlar mı =) 3 ün yarıya geldim baya bi anlatıyor onları =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

3.kitap

hep anlatıyorlar işte. okuyalı 6-7 yıl oldu üçü, tek hatırladığım bir sahnede çıkıp gittikleri. gece geldiler deniyordu genelde. Ebook bundle aldım zaten geçenlerde, 3400 sayfa, tekrar okuyorum şimdi =)

Sosyal ağlarda paylaş

soru (3.kitap)

bu "wights" ile "white walker" ın farkı tam olarak ne biliyor musunuz. iki farklı türü var gibi ama çözemedim tam. acaba asıl yaratıklar ile ölen insanların dönüştüğü şey mi farklı.

bu arada jon'un gömülü bulduğu kırık horn wildlings lerin aradığı horn çıkacak gibi bi his var içimde. doğru mu acep =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

3. kitap

Jon o hornu buluyor diye hatırlıyorum ben de.

wights'lar othersların öldürdüğüklerine deniyor. otherslerın öldürdükleri zombi olup ayağa kalkıyor şu bacımız gibi: http://positronichalloween.files.wordpress.com/2011/04/game-of-thrones-wight.png

white walker ise othersların kendileri, farklılar. bir ırk onlar orc gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...