Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Song of Ice and Fire

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kitaptan theon spoilerlari

theon greyjoy, adindan da belli oldugu uzere bir greyjoy, kallvai ailelerden biri, greyjoylar iron islandsta ikamet etmekte, kuzeyin batisinda adalar. robert isyan ettigi zaman greyjoy da firsattan faydalanip kendi isyanini baslatyio, sonra ned gelip azini kiriyo greyjoyun, bunun uzerine theonu wardu olarak aliyo, savas esiri olarak. gelenek gibi bisey bu savastan sonra aile uyesi alinmasi, daha cok gorucez ilerde, genelde noble rehineler makamina yakisir sekilde konuk ediliyolar, ya da iste boyle cocuklar ward filan oluyo, theon da ned'in wardu.

Sosyal ağlarda paylaş

XXXXX:
1565
YYYY:
bu
game of thrones da
o conanda oynayan eleman
sarı kızı ne zalım ***** rla ahuahu

XXXXX:
harbiden
bütün işler
***** üzerine
dönüyor
farktınmı

birde şu çirkin kralla evlenmek zorunda kalıp, genç aşıklarla takılan kız modası fix oldu lan.

aman frp ci arkadaşlar gaza gelmesin bu mesajım üstüne.

//yok spoiler
Sosyal ağlarda paylaş

alın bu edepsizi dışarı alalaalalal.

FEĞREPECİ arkadaşlarla ne alakası var ki olayın?
Ayrıca adam çirkin mirkin değil. Kız olsam veririm direkt, nitekim kızın da içinin yağları eriyor arada aşk başlıyor. Spartacus izleyip "EVED PANPA HAYVANİ SİGİS VAR" diyen öküzlerden de bir farkı yokmuş şu dizi için olay sex üstüne dönüyo diyenin.

Tabi bazı insanlar bir çift meme görünce şalter atıyor heralde bilemedim ben onu.

"Ne... n-ne'oldu lan? Aha bölüm bitmiş. Nolduydu bölümde? 2 ÇİFT MEME GÖRDÜM BU BÖLÜM!"
Sosyal ağlarda paylaş

olay sadece gerçekçi. üzerinde durulduğu falan yok. yani sex varsa al sana sex diyip gösteriyorlar. eski mentalitede 2 kişi yatak odasına giriyodu, ışığı söndürüyodu ve diğer sahneye geçiyoduk.

Amerganyalılar 2000lerin başından beri bizde özgürlük var edasıyla sex'i de gerçekçiliğe yavaş yavaş ulaştırdılar dizilerinde. Olay bundan ibaret.

MEMEĞ
değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz ne kadar alıngan olmuşsunuz. harbiden yaratılmak istenen ayrımlar güzelce yaratılmış ülkede. oh oh, bilinçli olmasını beklediğimiz kitlede böyleyse vay halimize.

neyse konuya geleyim, seks e karşı değilim dizilerde, biraz daha değişik bir atraksiyon olsun ,spartacus gods of the arenadaki gibi olsun misal, karımı becerdi yıkacam kırallıklarını olmasın olay, benim sıkıcı bulduğum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...