Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Song of Ice and Fire

GERGE

Öne çıkan mesajlar

korsan değil yahu. d&r göstermelik koyuyodu fantastik kitapları. mesela gidip 3leme alıcan bakıyosun 1 2 var 3 yok falan. orda adam resmen yoksa bile ertesi güne bulup getiriyodu. üst kata çıkınca full fantastik edebiyat. yerlere falan koymuş adam. çatır çatır da satılıyodu o tür kitap okuyanların uğrak mekanıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda 3. kitaba başlıyorum. dizinin şimdiki giriş bölümlerini bile sevenler 1-2 sezon bittiğinde başka dizi izleyemeyecek bence =) Arya(tu) benim için ilk üç içindeydi zaten ama son bölümlerinden sonra direkt birinci oldu. nasıl özenle yazılmış bir karakterdir o ya. onun bölümleri bitmesin istiyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

abi timeskip oluyor mu hiç kitapların arasında.
arya büyüycek mi derdim o

Kitap aralarinda fazla zaman gecmiyor. Birinci kitabin basi ile dorduncu kitabin sonu arasinda yaklasik iki yil var.

Fakat dizide sezon aralarina biraz zaman ekleyeceklerini dusunuyorum. Aksi takdirde cocuk oyuncularin buyumesi sorun olur.
Sosyal ağlarda paylaş

en çok merak ettiğim şey acaba dizi kurgusu kitapla aynı mı gidecek. mesela 2. kitapta çoğu olayı göstermiyor oldu bittiye getiriyor ve 3. kitapta flashback yapıyor aradaki boşluklara. dizide de acaba 3. sezonda flashback ler mi başlayacak yoksa oraları direkt işleyerek mi geçecek. blackwater savaşını umarım 3.sezona fln atmazlar ve kitaptaki kurgu ile giderler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...