Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unknown

Rock

Öne çıkan mesajlar

Aradım ama açılmış bir konu göremedim. Ben başlatayım bari.

www.imdb.com

Film konu ve kadro olarak güzel gözükse de konu ve gidişat açısından beni pek tatmin etmedi açıkçası. Benzer işlenen bir konusu olan The Bourne Identity'den sonra biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Film de en ilginç gelen şey Almanya'da geçtiği için Türkler abartılı(beliki de değildir) olarak ön plana çıkartılmış olması. Her köşe başından yada duvarın arkasından :) bir Türk çıkıyor.

Biraz spoiler gibi olacak ama söylemeden geçemeyeceğim. Filmde herşey bir Türk'le başlıyor ;)

Sosyal ağlarda paylaş

Paris te kızı kaçırıldı gitti orayı dağıttı.
Şİmdi Berlinde kimliği kaybetmiş yine aksiyona girio.
Böyle Avrupada şehir şehir dolaşıp adam dövüyo Liam Neeson.

Taken daha güzeldi bide bu filmden. Kötü değildide öyle çok sinemada seyretmeye gerek yoktu bence.

Senaryoda direk Bourne Identities'e fazla benzemiş biraz.

Birde filmde baya "aha türkçe konuştu lan" durumu var asdf

Sonuçta Liam Neeson ftw ama daha iyi bir şey beklemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ya sadece o da değil hemen bi nefret kusayım cunku uyuz oldum filme

hani filmlerde devamlı mantık arayan tiperden değilim ama şöyle sahneleri koyunca ben deliriyorum dfs

kadının liam abiyi ararken 500 metreden otoparkın en ust katına bakıp aha burdaymış diye girmesi

liamın silah almaması.

adam randım bi şekilde kaçarken metrodan inince gidip denize düştüğü taksiyi görmesi koca almanyada dfs

1 saat 45 dakka falan film yanılmıosam.ve sadece son 7-8 daakkada bişiler oluyor.oysa liam abinin maksisumum yarım saatte hafızası gelip saf aksiyona dalması lazımdı.

aklıma gelmeyen bir sürü sçama şey fds

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...