Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altın çilek

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir zayıflama hapı varmış arkadaşlar , kullanan eden var mı?İçindeki lif oranı çok fazlaymış ve bu sayede acayip tok tutuyormuş v rahat kilo verilebiliyormuş denildiğine göre.2 haftadır rejim yapıyorum ve fitnessa gidiyorum yaklaşık 5 kilo verdim ama cidden acı çekiyorum , hiç tokluk hissim yok sürekli bişiler yiyesim geliyor :D Bu haptan alsam faydası dokunur mu yardımcı olun şu tombul arkadaşınıza =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ablam kullanıyor şimdi bu zımbırtadan ve eczaneden almış , dediğin kadar zararlıysa nasıl satılıyor eczanelerde?Birde tayyeap bu altın çilekle ilgili bişiler demişti yanılmıyorsam , bu aralar altın çileğin popüler olması sadece bunla alakalı olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Ablam kullanıyor şimdi bu zımbırtadan ve eczaneden almış , dediğin kadar zararlıysa nasıl satılıyor eczanelerde?Birde tayyeap bu altın çilekle ilgili bişiler demişti yanılmıyorsam , bu aralar altın çileğin popüler olması sadece bunla alakalı olabilir mi?

eczanelerde satılan zararlı daha neler neler var. eczanede satılan her şey zararsız diye bir şey yok. prospektüste zaten "olası yan etkiler" şeklinde zararlarını sıraladığı sürece sorun yok. Düzgün bir doktora gidersen zaten zararları açıklayacaktır. Kalp krizine kadar gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

2 haftada 5 kilo vermek saglıklı birşey değil

rejim yapmak aç kalmak demek değil

Öyle çok abartı bir rejim yapmıyorum aslında , 1.75 boyum var ve 105 kiloydum spora başladığımda.Fitnesstaki hocamda (eski türkiye vücut şampiyonu kendisi bu arada) ilk başlarda hızlı kilo vereceğimi sonrasında yavaşlayacağımı söyledi.Kendimi çok dinç hissediyorum ayrıca uzun zamandır sporda yapmadığım için kendime geldim diyebilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

bunun satışını yapan firmanın sahibi arkadaşım. Nasıl bir para kazandıklarını tahmin edemezsiniz. Daha önceden Facebook'a reklam veriyorlardı şimdi bu grupfoni gibi sitelerle anlaşmışlar günde 25bin lira ciro yapıyorlarmış.

ne çok zayıflamaya ihtiyacı olan insan varmış memlekette.

Sokaklarda falan görüyorsunuzdur , abartmıyayım ama 100 kişiden belki 2-3 ü böyle çok fit , düzgün vücutlu halkımızın geri kalanı koyvermiş gitmiş götü göbeği.Yürüyüşe ve spor yapmayada üşenen bir halk olduğumuzdan böyle kimyasallara başvuruyoruz dolayısıylada zengin ediyoruz bu firmaları =)
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

iğrenç ve pahalı olduğu halde insanlar alıyorsa çok iyi pazarlamış adamlar, hll. ben ilk defa duydum, sadece lif yüzündense milyon tane gıda var lan içinde lif oranı yüksek olan. meh

Diyetisyen verdi anneme de. Metabolizmayı da hızlandırıyo gibi bişey duymuştum ama yalan olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...