Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstore.com TTNet oyun satış sitesi

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

az önce tv'de gördüm haberini koyayım dedim.
said:
TTNET, oyun tutkunlarının buluşma noktası haline gelecek yeni oyun platformu Playstore'u, Türk oyunseverlerin hizmetine sundu. Playstore'un açılışı,Crytek'in efsane oyunu Crysis'in devam niteliğindeki yeni oyunu Crysis 2'nin Türkiye lansmanı ile birlikte gerçekleştirildi. TTNET Playstore'u Türkiye'nin en büyük dijital oyun mağazası haline getirmeyi hedefliyor.

http://www.playstore.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Dijital alacaksam ya steam ya gog yada g2play indirimi ile alırım. Bizimkilerin iyi bir indirim yapacağını sanmıyorum, yine 80-90'a satarlar. Eh adı üstünde dijital, o zamanda ben yine yukarıdakilerden almaya devam ederim =p Anca collector felan alırsam kutulu araldan alırım, yada piyasada olmayan bir indirim verirse (ki başına taş düşmesi lazım).
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ya nakliye masraflarını ve gümrük vergisini düşersek normalden 15-20TL ucuza satabilirler aslında,

E EA oyunları mesela 60TL'den satılıyor kutulu olarak burada, adamlar 40'a satarlarsa her şekilde alınır

sağlam oyunlar + mp varsa 40tl'ye her türlü satılır bence sürümden kazanmayı düşünseler keşke
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

aralla anlaşıp ea oyunlarını satıcaklar işte
bütün ea oyunları foktan ve dlc parçalı puzzlelar olduğu için he deyip geçiyoruz

aral ile bir anlaşma yok bildiğim kadarı ile. crysis 2 için direkt oyunun kendi yapımcısı ve dağıtımcısı ile muhabbet kuruldu. bundan sonra da öyle olur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Benim merak ettiğim mesela bu anasayfada sağda crysis 2 nin reklamı var baya cafcafli birşey. Bunları adamlar özel mi yaptırıyorlar yoksa firmadan mesela after effects şablonu olarak alıp yazıyı mı değiştiriyorlar

yaptırıyolardır siteyi falan kime yaptırdıysalar, pek bişi yok ki orda
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ttnet turk telekom deil mi
adi niye playstore lan
turkceye kiran mi girdi
normalde sallamamda yane
turk telekom olm adin

Farklı bir servis ama sonuçta, servis farklı bir isim vermeleri anormal bir şey değil hani...

Darksun said:

Dijital alacaksam ya steam ya gog yada g2play indirimi ile alırım. Bizimkilerin iyi bir indirim yapacağını sanmıyorum, yine 80-90'a satarlar. Eh adı üstünde dijital, o zamanda ben yine yukarıdakilerden almaya devam ederim =p Anca collector felan alırsam kutulu araldan alırım, yada piyasada olmayan bir indirim verirse (ki başına taş düşmesi lazım).

Aslında şu Crysis 2 olayı gayet hesaplıydı, hem 60 liraya sattılar oyunu, hem de önsipariş yapanlara Limited Edition içeriği verildi. Bu şekilde kampanyalara devam ederlerse alınabilir gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

toggie said:

ama sadece turkiye'deki satıslarda oyun turkce galiba. dısardakilerde turkce secenegi yok.

Böyle bişi yok, yabancı siteden aldım key 'i EA downloader a eklerken hangi versiyonu istersin diye sordu 3 seçenekten biri türkçeydi zaten.

kutularda diyorum ben. bi de steam'de turkce yazmıyor oyunun sayfasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...