Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nato kafa nato mermer

saturn

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

Rewendor said:
Tabii herkes anlayabilecek diye bir şey yok. Adamın yazılarını beğenmek/beğenmemek görüşüne katılmak ya da katılmamak ayrı. Ama sunduğu kanıt ve tezleri çürütecek yeterliliğe sahip olamamak, kapasiteye sahip olamamak, adamın destekleyerek sunduğu tezlerle ağzının payını almak, bu yüzden de sinirden kudurup adama hakaret etmek ayrı.

bu ne terbiyesizlik ya
insanlar sizin gibi düşünmeyince, düşündüklerini paragraflarca yazmayınca yetersiz kapasitesiz mi oluyor
sadece gelip katılmadığını söyliyemiyormu

ahahaahahahahaha lan valla baya komik
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

sende hala birine embesil demekle kapasitesiz, yetersiz demenin farklı şeyler olduğunu düşünüyorsun

hala bir fikire +1 ile katılınabileceğini ama -1 ile karşı çıkılamayacığını söylüyorsun

normal bir yazı ile capslock arasındaki farkı göremiyorsun

neyse haklısınız iyi günler size

şimdi, eğer ikisi aynı şeyse, sen kendin bu hareketi yapıp başkası yapınca sızlanmaya hakkın yok. Yapılmasın istiyosan kendin yapmayacaksın. Yok aynı şey değilse zaten neden büyütüyorsun? Yani iki türlü de haksızsın.

Fikre +1 ya da -1 de fark etmez. Ama senin yaptığın fikre -1 demek değil hakaret etmek.

Kısaca:

Sorry Mario, the princess is in another castle.

Neyse büyütmeyelim mod uyardı zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sayfadaki bikac postu okudugumda daha yaziyi okumamistim, natodan cikalim falan yazmis sanmistim resmen postlardan.

simdi okudum da adam dogru duzgun yorum bile yapmamis ki, yilini vermis, olaylari yazmis, burdan sen cikar cikarabildigini diye birakmis. neyini begenmediniz anlamadim.

resmen adamin "ahali" diye tanimladigi insanlara tam uyuyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaddafi'nin bize yardımını durmadan söyleyenlere çok gülüyorum, sanki adam kara kaşımıza kara gözümüze yardım etti de biz ihanet ediyoruz..

bende beğenmiyorum bu adamın uslubunu da yazılarını da, bu yazısı da tamam değindiği doğru noktalar var da insanların duygularından vuruyum, galeyana getiriyim diye yazılmış bir yazı. Hiç de sanmıyorum Amerikan uçaklarının akdeniz'de uçak gemileri varken, İtalya Libya'ya daha yakınken Tr'den kalkıp Libya'yı vurduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Rewendor said:
Tabii herkes anlayabilecek diye bir şey yok. Adamın yazılarını beğenmek/beğenmemek görüşüne katılmak ya da katılmamak ayrı. Ama sunduğu kanıt ve tezleri çürütecek yeterliliğe sahip olamamak, kapasiteye sahip olamamak, adamın destekleyerek sunduğu tezlerle ağzının payını almak, bu yüzden de sinirden kudurup adama hakaret etmek ayrı.

bu ne terbiyesizlik ya
insanlar sizin gibi düşünmeyince, düşündüklerini paragraflarca yazmayınca yetersiz kapasitesiz mi oluyor
sadece gelip katılmadığını söyliyemiyormu

http://www.davidwygant.com/blog/wp-content/uploads//sad_man.jpeg
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

şu 3 çocuğu öldüren sapıkla ilgili yazısı çok efsane yanlız. özellikle son cümle.

Sayın sapık

Sapık yakalandı.

Türkan'a tecavüz etmiş.

Türkan henüz bebe.
Bıçaklaya bıçaklaya öldürmüş.
8 yaşındaki Ahmet'i boğmuş.
6 yaşındaki Dilruba'yı da.
Dilburacık çok çırpınmış.
Öyle anlatıyor.
*
Adı ne bu sapığın?
U.V.G.
*
U'ğursuz
V'icdansız
G'eberesice sanırım.
*
Kodlayarak veriyoruz.
Ki, rencide olmasın.
Toplum içindeki saygınlığı zedelenmesin, aman diim...
Ele güne mahcup olmasın.
*
“Sayın” çünkü sapık.
*
Dilruba'yı Dilruba diye yazıyoruz.
Türkan'ı T. diye kodlamıyoruz.
Annesini-babasını...
Adıyla soyadıyla yazıyoruz.
Evlerinden canlı yayın yapıyoruz.
Duyduk duymadık demeyin...
Aha işte burda oturuyorlar!
*
Sapığı kolluyoruz bu arada.
Ki, insan hakları var sapığın.
*
(Televizyonlardaki sigara sansürü gibi bi şeydir bu... Dizilerde, filmlerde tecavüz sahnesi serbest, cinayet sahnesi serbest, tecavüz ve cinayetten sonra sigara tüttürürken buzlama konuluyor!)
*
Ha denebilir ki, sapığın sapık olduğu mahkeme kararından sonra sabit olur... Peki o halde niye, şöyle tecavüz etti, böyle bıçakladı, şu şekilde bavula koydu, buraya gömdü diyoruz? Hani mahkeme kararı?
*
Madem, açık açık itiraf eden sapık bile mahkeme kararıyla mahkûm ilan edilmeden suçsuzdur... Niye o zaman, iddianamesi bile olmayan gazetecilerin evini basarken kamera çağırıyoruz? Şeref madalyalı subayların, uluslararası ödüllü profesörlerin, suçlu olup olmadıkları belirsizken... Neden “terörist, darbeci, vatan haini” diye manşetlere asıyoruz?
*
Hukuki haklarından faydalanmak için illa sapık mı olmaları gerekiyor?
*
İnsanları domuz bağıyla öldürüp, oturma odasına gömen şeriatçıları sokağa sal.
Bölücüye halay çektir.
Keriz Feneri'ni ört.
Sapığı koru.
Namuslu insanları infaz et.
*
Adalet'in A'sı bu kardeşim...
K'sını zaten biliyorsunuz.

bu yazi efsaneymis cidden..

uc nokta var bence onemli..

birincisi bende bu adami yer yer severim, okurum.. ama arastirmayi severim yazdiklarini..

ikincisi abiler kermit yine bombalayip kacmis ;)

ucuncusu viktor baya bi hakli yani.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...