Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.85$'a Windows 7

Slint

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

arkadşalar officei retail olarak edinebileceğimiz bi downloads kısmı yok mu microsoftta?

http://technet.microsoft.com/tr-tr/evalcenter/ee390818.aspx

Trial download olarak gözükse de full office. Kullanmadığın bir mail adresi ile bir demo key oluştur. Sana office indirme linki verecek. Satın aldığın keyi gir demo key yerine al sana full office professional plus ya da professional. Artık ne aldıysan... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Aldım, aktive etmedi ama loader dalgasından vardı sanki bende.
Loaderı buldum, çalışmıyi. Nasıl silicem bunu ben? Başka çeksem onunla silsem olur mu veya nereye koyar bu kendisini de elle silerük?

loaderı bulup çalıştırman lazım tekrar. çalışmıyorsa çalışanı indircen. oradan kaldırınca sorunsuz giriliyor key.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

yok öyle bir şey 1 lira yapsa yine korsan kullaacaklar var. oyun sektörü için istatistikli bir şey vardı neredeyse beleşe bile satamıyor orijinaller.

hangi gerizekalı bunu diyen? ulan adamlar ucuza satıyor sen hala korsana yöneliyorsun, gerizekalılıktan başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Neden herkesin aklına ilegal bi yöntem geliyor onu anlamıyorum. Bana şimdi fiyat çok makul hede hodo demeyin. Technetde oağandan ucuz satıyor. Adam belki bi şirkete 100lerce windows kurdu ordan bi yöntemle updateleri kesti felan?
Dervişin fikri neyse zikri odur hesabı mı?

he oldu. adam 400 liralık ultimate keyini sana 3 liradan legal yoldan verecekti dimi? besbelli legal olmadığı keylerin. 3 liraya korsan oyun bile satılmıyor ak. çinlilerin sitesinde legal yoldan 3 liraya herhangi bir şey satın almak ütopyadan öteye gidemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...