Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.85$'a Windows 7

Slint

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Dark_soulda alın alın demiş ahahah.
Kendi işine balta oldu ya :D
Çok yeto ya. Technet topiğinde de böyle atarlandı.

ahaha sen harbi cok kazma ciktin yav,benim işime balta olsa,niye alin alin diyeyim ki, kendi topicimde 2 hafta once yazdıgım gibi elimde kalan son birkac keyide sattiktan sonra technet accountu almıycam uzun bir süre.Sen git wow power-leveling yapan rakiplerine sar forumda sadsads

1.85dolara key satan bu cinli abimizde, sanırım biyerlerden 100lerce key bulmus,yada aynı keyi bi sürü kişiye satıyor.Hatta bende aldım 1 tane arkadaşımın pc si için,bakalım kac ay idare edicek :)
Sosyal ağlarda paylaş

bence çinli arkadaş bi firmaya/işletmeye yüzlerce pc kurulumu yaptı ya da pc satın alma işinde aracı oldu.
bu işin ekmeğini de cd keyleri çalarak yapmış olabilir.
kurulumu yapmış pc leri update e kapamıştır
artık ne programı kullanıyorlarsa kitlemiştir kısıtlamıştır vs.
bana mantıklı geldi aldım 10 tane.
giden 3 lira olsun hapse girecek değiliz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamdan 3.5 dolara aldığım 1 yıllık 3 user /3 pc Bitdefender Internet Security 2011, sorunsuzca aktif oldu verdiği keyle. Hatta 1 yıl değil 400 gün aktif oldu :D. Kaspersky, Norton fln da var ararsanız.

Search kısmına bakarsanız key satan sadece bu eleman değil, bir sürü kişi var wholesale yapan. Windowstan tut, Adobe ürünlerine kadar, yelpaze çok geniş. Tabi ne kadar güvenilir bilinmez de, 3-5 lira denemek için değer.

Edik: ben ofis pro plus 2010 aldımda diğer pcler için denemedim daha şu an elimdeki orjinal key.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

karşılaştırsanıza sondan baştan birkaç karakter sdfs benim prom var ama bir de yedek alayım şu heriften dursun bi garibana verip sevindiririm

bu arada gerçekten her key farklıysa 100 tane falan alıp gittigidiyor'da akmak lazım
biz ilan verdil
Silmişler direk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...