Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

beyler NTVSpor alt yazı geçti
Hayatını kaybetmiş.

Yaşayan pek çok kişi ölümü hakeder. Ölülerin de bazıları yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile sonu göremez.

http://www.cultureblues.com/wp-content/uploads/2010/04/gandalf.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O değil de şimdi bunu vuranı hemen bulurlar o kadar gayri meşru cinayet varken, Uğur Mumcu'nun katili hala belli değilken.

Sağlık bakanu açıklama yapmış adamın durumu hakkında. Ölüm kötüdür ama bu hale gelmesi sinirlerimi bozdu benim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

O değil de şimdi bunu vuranı hemen bulurlar o kadar gayri meşru cinayet varken, Uğur Mumcu'nun katili hala belli değilken.

Sağlık bakanu açıklama yapmış adamın durumu hakkında. Ölüm kötüdür ama bu hale gelmesi sinirlerimi bozdu benim.

İbo'yla Uğur Mumcu aynı popüleritede mi peki sence?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Onu belirtiyorum ben de zaten. Oy veren kesim arasındaki popülerliğine bakıyorlar. Bu adam Uğur Mumcu'dan daha üstün biri mi de bakan açıklama yapıyor? Bu ayrıcalık ne, mayfa başı adam. Ölümü kadar normal bir şey yok bunu göz önüne alınca. Mafya yani.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Onu belirtiyorum ben de zaten. Oy veren kesim arasındaki popülerliğine bakıyorlar. Bu adam Uğur Mumcu'dan daha üstün biri mi de bakan açıklama yapıyor? Bu ayrıcalık ne, mayfa başı adam. Ölümü kadar normal bir şey yok bunu göz önüne alınca. Mafya yani.

defne joy foster, aydoğan oflu'dan daha mı önemli biriydi de 1 ay haber malzemesi oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...