Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

Abi tam onu yazıcaktım sayfayı yenileyince sen yazmışsın gördüm.

Dar vizyonlu olmanın neden olduğu yorumlar işte. Gerçi troll de olabilir özellikle ekşisözlük kalitesizlik konusunda çığır açacak derecede böyle işlerde. Ama tabi şakaysa kötü ciddiyse zaten konuşmanın manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

36sf!? o_O
naaptınız olm!

allah yardımcısı olsun.. acil şifalar.. (aç parantez belirtmem lazım türkçeden günlük yaşantıda kullanılan iyi niyet dilekler ve deyimleri kitapçığına ihtiyacım var. biri tuto yazarsa makbule geçer. evlendiğini duyduğum adama bugün "aaa hayırlı olsun!" dedim. araba almış da öyle demiş gibi hissettim. kapa parantez)

haber değeri taşıdığı kesin tabii ama ne kadar baskın bir haber değeri taşıdığını bu olayın sorguladım. dün gece duydum, bütün gece ayaktaydım ve sabah da haberlerde hâlâ yer aldığını görünce "abi caponyada reaktöre ne oldu, altın/döviz nasıl etkilendi. borsalar ne durumda. bunlar daha önemli değil mi?" diyip gavur kanallarını açıverdim. şimdi geldim eve, hâlâ tatlıses'in vurulması..

ne diyeyim, umarım en kısa sürede iyileşir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi her haber tatlıses vuruldu!

bir de tam dedim habere giriyoruz, başbakan bilmem ne zirvesine.

Her kanalın aynı şeyi vermesi haber kanallarının esas görevi olan "haber verme" görevini yerine getirmesini nasıl baltalıyor anlatamam.

ulan biriniz farklı bişi verse onu açıcam.

"bilmem ki grup toplantısında konuşuyor!"
abi özet geçiceksiniz zaten önemli satır başlarını. hepinizin aynı şeyi vermesine ne gerek var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...