Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead:The Game

Zaybird

Öne çıkan mesajlar

şu kadar ay sonra falan diyerekten geçiştirmişler her şeyi. arada neler oldu, bu kadar durağan mı geçti yani? hikayesi çok kopuk geldi ilk bölümün. ayrıca yine sonu da biraz durağan bitti.

ilk sezonu 2 hafta önce bitirdim, ondan da olabilir bu yorumun nedeni. o kadar şeyi gördükten sonra.

bir de episode 1, ilk sezonun bölümlerine göre daha kısa sürüyor. 97 dakika diyor steam kayıtları. ilk sezonda bölüm başı iki saatimi alıyordu benim.

spoiler s2e1

köpeğe bağlanmaya başlamıştım o tam da ya. güvenmeyeceksin elalemin hayvanına işte :P

son bölümdeki seçimde nick'i kurtardım ben. pete ayağından ısırılıyordu zaten.

bir de son chapterda yine christa'yi sıkıştıranlardan birini gördük, ona su verdik, christa'yi sorduk fakat soru cevapsız kaldı hemen geçiştirildi orası. bazı önemli noktaların üzerinde bile bile durulmamış yani. yapay olmuş bu bölümün kurgusu.

son olarak, episode 2 için bölüm sonunda çıkan gösterimde 'öldüğünü sanıyordum' dediğimiz kişi Lilly olabilir. game of thrones, wolf among us, tales from borderlands derken ne zamana gelirse artık episode 2...

ekleme: adamlar cidden duygu vermeyi biliyor ama her ne kadar episode 1'dan memnun olmasam da. kolumuza pansuman yaptığımız sahnenin çoğunu gözüm kapalı yapmak zorunda kaldım. güzel sahneydi

ekleme 2: bir kopukluk daha aklıma geldi. ilk sahnelerde christe'i hamile görüyoruz. sonrasında omid ölüyor, birkaç ay sonraki sahnede ne bebek ne karın var. noluyor arkadaş o 16 ayda? cidden sinir oldum çoğu şeyi cevapsız bırakmışlar ve acayip göze çarpıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

4. bölüm çıkınca falan alırım ben anca. bekleye bekleye boku çıkıyor çünkü

arcane said:

evet yüklü olması gerekmiyormuş. sanırım save diskte durduğu sürece sorun yok. play dedikten sonra episode1'e başlayınca otomatik import ediyor, kullanmak ister misin diye soruyor. sonra da previously çekiyor, seçimleri hatırlatıyor. güzeeel.

steam cloud kullanıyor, diskte durmasına gerek yok heralde? ilk oyunun cloud'undan alıyordur muhtemelen?
Sosyal ağlarda paylaş

Bana öyle çok kısa gelmedi ya. Diğer eplerden çok farklı değildi.
İyi başladı ama Wolf Among Us daha güzeldi bundan bence.

pregnant bitch

Tam köpeğide öldürtmezler heralde derken, rahatsız etti o sahne baya.

Hamile karıya da çok kıl olduydum, sonda tehdit ettim direk sırıta sırıta, ölecek olsa yardım etmem o derece sevmedim sdf.

Hatta yeni gruptaki karakterlerin çoğu meeh

Eski sezon ve 400 days'ten daha bir şey çıkmadı ama ilerki ep'leri etkielr heralde.

my choices

Nick öküzüne de kıl olduydum, ne yardımına gittim ne özrünü kabul ettim. Amcası ısırılsada ona yardım ederim daha iyi dedim. Fragmanda da kesiyor zati ayağı, kurtulur belkin.

sonda ölen herife su verince ne oluyor, bir şey diyor mu?

edit

http://i.imgur.com/CKAyIuj.jpg

ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

şu kadar ay sonra falan diyerekten geçiştirmişler her şeyi. arada neler oldu, bu kadar durağan mı geçti yani? hikayesi çok kopuk geldi ilk bölümün. ayrıca yine sonu da biraz durağan bitti.

ilk sezonu 2 hafta önce bitirdim, ondan da olabilir bu yorumun nedeni. o kadar şeyi gördükten sonra.

bir de episode 1, ilk sezonun bölümlerine göre daha kısa sürüyor. 97 dakika diyor steam kayıtları. ilk sezonda bölüm başı iki saatimi alıyordu benim.

spoiler s2e1

köpeğe bağlanmaya başlamıştım o tam da ya. güvenmeyeceksin elalemin hayvanına işte :P

son bölümdeki seçimde nick'i kurtardım ben. pete ayağından ısırılıyordu zaten.

bir de son chapterda yine christa'yi sıkıştıranlardan birini gördük, ona su verdik, christa'yi sorduk fakat soru cevapsız kaldı hemen geçiştirildi orası. bazı önemli noktaların üzerinde bile bile durulmamış yani. yapay olmuş bu bölümün kurgusu.

son olarak, episode 2 için bölüm sonunda çıkan gösterimde 'öldüğünü sanıyordum' dediğimiz kişi Lilly olabilir. game of thrones, wolf among us, tales from borderlands derken ne zamana gelirse artık episode 2...

ekleme: adamlar cidden duygu vermeyi biliyor ama her ne kadar episode 1'dan memnun olmasam da. kolumuza pansuman yaptığımız sahnenin çoğunu gözüm kapalı yapmak zorunda kaldım. güzel sahneydi

ekleme 2: bir kopukluk daha aklıma geldi. ilk sahnelerde christe'i hamile görüyoruz. sonrasında omid ölüyor, birkaç ay sonraki sahnede ne bebek ne karın var. noluyor arkadaş o 16 ayda? cidden sinir oldum çoğu şeyi cevapsız bırakmışlar ve acayip göze çarpıyor.

time jump

Christa kaybetmiş bebeği işte. Zaten hani Zombie apocalypse sırasında bebek ne kadar büyütebilirler ki ikisi. Bana hiç öyle rahatsız edici yada cevapsız gibi gelmediydi o kısım.

Omid'in ölmesi çok salakçaydı ama. Hani vurulması tamamda, öyle suratında salak bi ifade ile kapıya bakacağına kıza atlayabilirdi gayet.

Sosyal ağlarda paylaş

s2e1 sorusu

Simdi Clem le igne iplik aramaya ciktik, eve girdik falan o sirada sarah(?) nin odasinda nick midir nedir o eleman duruyordu benim oyunda. konusulmuyor, sadece modeli duruyor odada hareket etmeden falan. sarah ile konustum soz falan verdim kimseye soylemeyecem diye ama tum bunlar olurken nick odanin ortasinda duruyordu mal mal.

Sonra sarahnin odasindan ciktim karsida doktorun odasina girdim ( doktorun odasi diyorum cunku bu seferki odada doktorun modelini gordum ama gene konusulmuyor, bizi gorup THIEEEEEEF! diye bagirmiyor falan) bu size de oldu mu? Bug oldugu kesin ama cok fena heyecan yaptim odada doktoru gorunce aha da yakalandik diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Yaptığımız seçimlerin etkisi artıyor gibi. İlk sezonda iki karakterden birini kurtarınca, hikayenin ilerisinde kurtardığımızın pek sesi çıkmıyordu. Geçen bölümde kurtardığım karakterin ise epey rolü vardı bu bölümde.

Edit:

Yanılmışım,

geçen bölümde o tipi seçmesek de ölmüyormuş zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...