Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.1 PTR

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

neden fail oldu, heroicler çok zor oh oh süper 3 saat sürüyor bir tanesi raid gibi diyordunuz, milyonlarca adam 340 ilvl karakterle malak gibi yatıyor orgrimmar ahın önünde. nerf merf geldi ama yeni 85 olmuş biri için hala çok zor heroicler + bekleme süreleri cidden korkunç.

her neyse bir haftadır oyuna girmedim işte ben, ödemeyi de durdururum sanırım yakında
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırakın bu yorumları fail falan olmadı gören duyan da herşeyi temizlediniz bitirdiniz 3 aydır farma aldınız ve baydınız sanacak. Yapmayın etmeyin neresi baydı sizi ? Mis gibi expansion işte hele de wotlk saçmalığı sonrası pve adına değerlendirecek olursak gayet güzel herşey. Olumsuzluk var mı ? Var tabiki herşey dört dörtlük değil ama wotlkye nazaran çok daha iyi durumda.

Bir sonraki tier seviye biraz daha yukarı çekilecektir bunu hesaba katacak olursak gayet umutlu bakabiliriz.

Mutsuzluğunuzu ifade ederken gerekçelerini de yazsanız iyi olur aslında böylece herkesin bakış açısını görmüş oluruz aksi takdirde gerekçesi olmayan kişisel hükümleri görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ha o konuda haklısın işte ona birşey diyemem heroic dungeonların her patch 1-2 tane değil daha fazla sayıda eklenmesi lazım ne bileyim extra çok vakit almayacak farklı sistemler eklenmeli oyuna bu şekilde diğer oyuncuların canı sıkılmaz 2 ay sonra. o açıdan sana hak veriyorum wow bunun eksikliğini çekiyor hal böyle olunca tek alternatifin pvp yapmak.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda verdikleri sebep iyi, sonucta vanilladada tbc dede milletin 1.5 sene filan yen iraid gormedigi donemler oldu, zul aman ile zul gurub gelince epic gear filan derken daha cok kisi gormus olur simdiki contenti, millet heroic filan yapar

ama bence bu adamlar yetsitiremedi, firelands de tek basina gayet yetersiz ve sonuk bir isntance, baska bir raid ile filan takviye edip cikaricak 4.2

iptal olmasina sasirmadim ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...