Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bu arada,

Guild imiz casual bir guild olacak, saatlerce oynamanızı beklememekle birlikte, guild a karşı sorumluluklarınızdan haberdar olmanızı bekliyoruz. Nedir? Birbirinize ve diğer oyunculara karşı saygılı olun, mümkün olduğu kadar küfür etmemeye çalışın gc de, rahat olun, sinir yapmayın, item`ın değil, muhabbetin önemli olduğunu bilin. Budur.

Server ımız şimdilik yukardaki gibidir, önerilere açığız.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bende organize eksikliğinden dolayı adımı pati'den sildiriyorum. hala ne bir websitesi var ortada, ne de kimin gelip ne rol oynayacağı. 62 kişi oy vermiş, 20'si oyunu almaz, 20'si başka guilde girer/girmiştir/değiştirmiştir. yine yabancılara kaldık gibi.

Websitesi nasıl yok, aha da var.

http://pati.guildlaunch.com/

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu konuyla ilgili benim fikrim şudur;

eğer defiant tarafında ayrı bir pati guildi açılırsa, bu guildin üye sayısı taş çatlasa 15-20 olur. 1 aydan sonra ortalama online sayısı yarıya düşer, zaman geçtikçe daha da düşer. haliyle fazlasıyla inaktif, dağılmaya mahkum bir guild olur. ayrıca defiant tarafında olduğumuz için oynamaya devam edecek olan diğer arkadaşlar bi bakıma sap gibi kalacaklardır, çünkü diğer guildler guardian tarafında. yabancı bi guilde gitmeleri gerekicek yani.

dün ve bugün, zerg hostile'lı arkadaşlarla konuştum ventrilodan. guildlerinin belli bir çizgisi var, bazı kuralları var ki çok temel şeyler aslında. Küfür-kavga istemiyorlar, bir de guild içinde bi karar alınacaksa üyelere sorulmaz, direk alınır, bunları kabul ediyorsanız başımızın üstünde yeriniz var diyorlar.

guildte bi hardcore'luk mevcut ama anladığım kadarıyla hardcore oyuncu olma zorunluluğu yok. gayet casual oyunculara da sahip bi guild. o yüzden hardcore-casual anlaşmazlığı olacağını düşünmüyorum. sadece yukarıda dediklerim sizlere uyarsa pati guildi adı altında olacak arkadaşlar, zerg hostile'a geçelim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...