Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

@harir

öyle tabi de, şimdi mesela 100 kişi olduğumuzu düşün, bildiğim kadarıyla raidler en fazla 20 kişiyle oluyor. 1 grup raid kurulacak, muhtemelen guildin en tecrübeli, en billurlu adamları o raid party'de olacak, 2. kurulan raid grubunda daha az billurlular olacak, 2. raid grubu ilk bossta wipe yicek, ilk raid grubu dungeonu silip süpürecek falan, bi bakıma tek guild içinde aslında 2 guild olmuş olacak çünkü o 2. raid grubundaki elemanlar geri kalacağı için yeterince billurlanamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Zerg Hostile da tanıdığım çok kişi var hepside iyi insanlar .. Tamam fazla oynamak falan bazen kasabilir milleti ama bide şöyle bi durum var .. Diyelim Paticik adı altında açtık guildi 1 ay sonra online adam bulamaz olursak bu seferde Paticik bünyesinde online oranı yüksek kişiler madur olucak .. Bilmiyorum bi orta yol bulunsa tek çatı altında toplanmak güzel olur gibi ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben belki ters saatlerde girdim bilmiyorum ama son uc gun guild'de online 3 kisiydik.
Kalabalik olunca Raid'de yer bulamamak da var ama ayri guild acip 2 ay sonra raid yapacak adam bulamamak da var.
Bu adamlar o Aoc'u bile bu kadar zaman oynayabildilerse bunu en az 1 yil oynarlar.
Ayni Dungeon'a 2 ayri grupla girip birbiriyle basabas yarisan guild'de de bulundum. Rekabet ortami vs...Kimi raid yapar kimi pvp'ye akar.
Tabi hersey yonetime bakiyor.
Zerg ile ayni serverda ayni tarafta farkli bir guild'de acilabilir.

Benim onerim su. Bu foruma katilan herkes ayni pvp server'inda ayni tarafta toplanir. Atiyorum 2-3 guild acilir. Hardcore raid yapacam diyenler bir guild'e, ordan burdan casual takilicam diyen'ler bir guild'e gecer. Hepsi oyun icinde paticik kanalinda toplanir. Ben mesela 1. guild'le raid yaparim ama 3. guild'in elemaniyimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabi aynı çatı altında bulunamasak bile aynı server+aynı taraf olayı olsun isterim ben de. ama malumunuz zerg hostile guardian tarafını seçmiş durumda ve ben dahil belli bi kitle defiant istiyor. ben tabi yinelerim, tercihim çoğunluğa göre değişir problem değil, ama atıyorum pati içi çoğunluk defiant diyorsa zerg hostile bu durumda ne diyecek? ZH yöneticileri, bi el atın bu işe :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sonucta hepimiz ayni foruma katilan insanlariz. Biz boyle bir hareket yapinca etkiye tepki dogacaktir. Karsimiza baska forumlardan Turkler toparlanabilir. Buda eglenceyi arttirir.
Ayrica Guardians icinde asi bir guild'de acabiliriz. "The Defiants" "ElfFckers" " God Damn Guardians" "insallahmasallah" gibi bir isimle. Guardian'larla dalga gecilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar tüm oyuncular Def yada tüm oyuncular Guard oynasın diye bir durum yok zaten... Bence her iki taraf için de seçenek olması daha güzel, bu oyunculara diledikleri seçimleri yapma şansı verir... Hatta aynı serverda olursak paticik forumlarında dönecek SS ve Video paylaşımını düşünüyorum, gayet eğlenceli...

oyun bu tadını çıkartın.... her iki guilde de başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ben girip konuştum arkadaşlarla, gayet olumlu düşünüyorum şu anda Zerg Hostile'a katılma konusunu. Hatta benim defiant'a olan sempatimi bile sildiler diyebilirim dsfjg

haha beynini mi yıkadılar?:)

ya illa defiant isteyen bi ekip varsa benim istegimde aynı serverda olmak. en azından karsı tarafta da tanıdıklar olsun bu zevki baya artırır:) warhammerda o muhabbet beni cok sarıyodu:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...